Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego zachwyca wokalem. Internauci komentują: "Genów nie oszukasz" [WIDEO]

07.12.2022 15:25
Krzysztof Cugowski Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Posłuchajcie, jak nastoletnia wnuczka byłego wokalisty Budki Suflera wykonała utwór "I Can't Make You Love Me" Bonnie Raitt.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, zresztą w tak utalentowanej muzycznie rodzinie byłoby dziwne, gdyby kolejne pokolenie nie zajmowało się muzyką. Nastoletnia wnuczka Krzysztofa Cugowskiego podzieliła się kolejnym swoim coverem, którym zachwycają się internauci. Weronika to córka Wojciecha Cugowskiego i Krystyny Marczewskiej. Dziewczyna uczy się śpiewu w studiu wokalnym swojej matki.

Polecamy

Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego zachwyca wokalem. Internauci są zachwyceni: "Genów nie oszukasz" [WIDEO]

Już wcześniej pisaliśmy o coverze "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna w wykonaniu Weroniki, który bardzo spodobał się internautom. Teraz dziewczyna zaśpiewała utwór "I Can't Make You Love Me" Bonnie Raitt, który doczekał się wielu coverów, m.in. w wykonaniu George'a Michaela.

Piękna ballada otrzymała nowe życie dzięki nastoletniej wnuczce Cugowskiego. Posłuchajcie, jak młoda wokalistka zinterpretowała klasyk. Nagranie zostało zrealizowane w Studiu Wokalnym Bluelife-Art Krystyny Cugowskiej w Lublinie.

Pod nagraniem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy:

Wow. Bardzo lubię ten utwór a w twoim wykonaniu wyszedł świetnie ! Brawo za twoją dojrzałość w śpiewie ! Przyjemnie się Ciebie słucha. Pięknie się rozwijasz !

Przede wszystkim śpiewa z serca, "nie pokazuje" głosu ale czuję piosenkę...super !

Genów nie oszukasz

Cudnie, popłakałam się, ciarki na całym ciel.

Czas pokaże, czy wnuczka Cugowskiego postanowi również pracować w przemyśle muzycznym, czy może potraktuje przygodę ze śpiewem jako hobby.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.