Wokalista metalowego zespołu został zamordowany przez swoją żonę. Zabiła też ich syna i postrzeliła córkę

06.03.2023 12:13
Wokalista metalowego zespołu został zamordowany przez swoją żonę. Zabiła też ich syna i postrzeliła córkę Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Tragiczne wieści z USA - w wyniku tragedii zmarł Steve Cain, wokalista thrash metalowego zespołu Critical Khaos. Muzyk był podobno jedną z ofiar potrójnego morderstwa.

Nie żyje wokalista thrash metalowego zespołu. Zamordowała go żona?

Jak podaje Loudwire, w czwartek 2 marca 2023 roku zmarł Steve Cain, frontman grupy Critical Khaos. Według dotychczasowych informacji, muzyk miał być jedną z ofiar potrójnego morderstwa.

Polecamy

Z raportu portalu wynika, że śledczy wysnuli pierwszą wersję zdarzeń z drastycznego incydentu - Steve Cain miał zostać zastrzelony przez swoją żonę Theresę, która następnie zamordowała również swojego syna Ethana i ojca Williama, a następnie popełniła samobójstwo.

Przed śmiercią miała również postrzelić córkę Samanthę - ta przeżyła i trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Bliscy i znajomi zorganizowali na GoFundMe zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia dziewczyny. 

Z relacji portalu wynika, że rodzina miała niedługo otrzymać dokumenty dotyczące eksmisji - przez zadłużenie zajęto im dom.

Critical Khaos wystosowało oświadczenie w sprawie, podkreślając, że grupa chce nadal grać - zwłaszcza, że 19 maja czeka na nich największy koncert w karierze w Madison Theater, gdzie mają supportować Otep:

Mamy nadzieję, że wszyscy sobie jakoś dzisiaj dają radę... To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie, jak o czymś przełomowym. By stanąć na tej samej scenie, co zespoły, których jesteśmy fanami. A teraz był na to nasz czas. Chciał tego bardziej, niż ktokolwiek z nas... Cieszymy się, że możemy jednak spełnić jego marzenie i zagrać ten koncert ku jego pamięci.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.