Wokalista Napalm Death złamał kostkę na scenie. Nie odwołuje koncertów, śpiewa na siedząco

06.03.2023 12:58
Wokalista Napalm Death złamał kostkę na scenie. Nie odwołuje koncertów, śpiewa na siedząco Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

"Twardym trzeba być, a nie miętkim" - z takiego założenia wyszedł wokalista Napalm Death Mark "Barney" Greenway, który postanowił kontynuować trasę mimo złamanej kostki.

Wokalista Napalm Death gra koncerty mimo złamanej kostki

Wokalista Napalm Death Mark Greenway miał wypadek podczas koncertu 19 lutego 2023 roku w Monachium, ale jak mówi klasyczne branżowe powiedzenie "the show must go on". Artysta po wizycie u lekarzy wrócił na trasę, nie odwołując żadnych występów.

Polecamy

Od tamtego czasu występuje na siedząco, a na paryskim koncercie Napalm Death wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia:

Złamałem sobie kostkę na koncercie w Monachium parę dni temu. Więc spędzę następne 5 je*anych tygodni z tym ustrojstwem, ale zamierzam się przy tym wyśmienicie bawić.

Dodał:

Jak pewnie wiecie, miałem opcję, żeby nie grać tych koncertów, ale to nie jest coś, co mi przychodzi do głowy. Nie było nawet takiej możliwości. Więc z góry przepraszam za to, że nie jestem z siebie dać wszystkiego i dziękuję za waszą cierpliwość.

Polecamy

Jak zaznacza Ultimate Guitar, to nie jest pierwszy taki wypadek Greenwaya - jeszcze w 2019 roku wokalista przeżył podobną ranę na trasie koncertowej z Sick of it All oraz Municipal Waste. Wówczas również występował na siedząco.

Podobnie robili też w przeszłości Dave Grohl i Axl Rose - panowie podzielili się nawet tym samym tronem z gitar.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.