Żona Ozzy'ego Osbourne'a chciała popełnić samobójstwo. Szczere wyznanie Sharon Osbourne

Karolina Woźniak
24.05.2019 09:34
Sharon Osbourne i Ozzy|undefined Fot. : shutterstock.com

Żona Ozzy'ego Osbourne'a ma za sobą ciężki okres. W ostatnim programie na ITV kobieta postanowiła szczerze opowiedzieć o swojej przeszłości i wyznała, że ma za sobą nieudaną próbę samobójczą. 

Za żoną Ozzy'ego Osbourne'a bardzo trudny okres. W programie telewizyjnym "Loose Women", który jest emitowany na ITV, Sharon postanowiła się otworzyć. Okazuje się, że życie 66-letniej kobiety nie zawsze było usłane różami. Brytyjka od ponad 20 lat zmaga się z ciężką depresją. 

Sharon Osbourne chciała popełnić samobójstwo

Okazuje się, że wszystko to, co wiedzieliśmy o Sharon, było tylko złudzeniem. W programie "X-Factor", żona Ozzy'ego jest jednym z najbardziej pozytywnych jurorów. Czy to tylko pozory? W ostatnim programie ITV kobieta postawiła na szczerość i wyznała kilka smutnych faktów, ze swojego życia: 

Jeśli mam być szczera to jestem na antydepresantach i innych lekach od 23 lat. Nie mogę bez nich żyć, bo inaczej nie wstałabym z łóżka i nie rozmawiałabym z nikim. Mogę leżeć w łóżku przez trzy dni, nie myć się itd. [...]

Przeczytaj także

Prezenterzy zapytali ją, czy kiedykolwiek próbowała odebrać sobie życie. Jej odpowiedź była szokująca: 

Trzy lata temu przechodziłam bardzo ciężki okres w swoim życiu i po prostu pomyślałam "nie dam rady, nie mogę już tego wytrzymać, po prostu nie zniosę dłużej tej presji" 

Żona Ozzy'ego Osbourne'a o swojej próbie samobójczej

Okazuje się, że Ozzy znalazł ją nieprzytomną i szybo zawiózł do szpitala. Jak sama przyznaje ich dzieci były przerażone i zdruzgotane. Sharon nie kryła wzruszenia kiedy opowiadała o całym zdarzeniu:

Kiedy byłam na leczeniu, były ze mną dwie dziewczyny, których matki popełniły samobójstwo. Obie były hospitalizowane razem ze mną i widziałam, ile bólu je to kosztowało. Teraz nigdy bym tego nie powtórzyła... 

Sharon bierze antydepresanty od lat 90., a po raz pierwszy otworzyła się w 2007 roku i dopiero wtedy opowiedziała o swojej mrocznej przeszłości. 

Zobacz także: Sharon Osbourne namawiała na trójkąt gwiazdę serialu "Przyjaciele"?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.