Były oficer wywiadu zeznał pod przysięgą: USA ma technologię kosmitów

Marcin Hołowacz
AKTUALIZACJA 27.07.2023 27.07.2023 13:17
AKTUALIZACJA 27.07.2023 27.07.2023 13:17

Podobno od dekad istnieje program pozyskiwania technologii z pojazdów UFO. Takie wypowiedzi pochodzą od byłych wojskowych, którzy zeznawali pod przysięgą.

UFO
Fot. @cbs8sandiego/youtube.com

UFO oznacza po prostu niezidentyfikowany obiekt latający, ale większość osób kojarzy ten skrót przede wszystkim z latającymi spodkami i pozaziemskim życiem. Ostatecznie były oficer amerykańskiego wywiadu, David Grusch, tak czy inaczej zeznał w Kongresie, że Stany Zjednoczone są w posiadaniu pozaziemskiej technologii.

O temacie zrobiło się głośno z tego względu, że wypowiedzi pochodzą od byłego członka zespołu Pentagonu do spraw UFO. David Grusch zeznał pod przysięgą, że władze od wielu lat ukrywają istotne fakty, które mają związek z odkryciem UFO. Nie jest w tym osamotniony, ponieważ wypowiedzi udzieliło również dwóch byłych pilotów sił powietrznych.

Pentagon ma ukrywać technologię kosmitów

W środę miało miejsce przesłuchanie, w trakcie którego David Grusch zeznał, iż jest przekonany o fakcie ukrywania przez Pentagon technologii, które należą do obcych cywilizacji.

Byli wojskowi przekonują m.in. o tym, że USA jest w posiadaniu całych pojazdów obcego pochodzenia. Ich zdaniem są one wykorzystywane do podejmowania prób zrozumienia technologii oraz jej ewentualnego odtworzenia. Przy okazji David Grusch zaznaczył, że boi się o swoje życie.

Wypowiedzi przed kongresmenami udzielił także David Fravor, były dowódca amerykańskiej marynarki wojennej. Mężczyzna twierdzi, że w 2004 roku pilotował myśliwiec i miał okazję zaobserwować niezwykły obiekt, który podczas lotu wykazywał się możliwościami, jakie można uznać za sprzeczne z prawami fizyki.

Jakby tego było mało, Fravor zeznał, że po zbliżeniu się do UFO, miejsce miało zaprzestanie działania radaru. Innymi słowy, według tych opisów, tajemnicze obiekty są zdolne do wyłączania technologii wykrywania w wojskowych samolotach.

Takie historie wzbudzają najróżniejsze reakcje i jedni będą się nimi ekscytować, a drudzy machną na to ręką. Co ciekawe, byli wojskowi podkręcają atmosferę jeszcze bardziej, ponieważ David Grusch na dokładkę wspomniał także o substancjach biologicznych z obcych ciał. Były członek wywiadu zapewniał, że USA dysponuje „nieludzkimi ciałami”, a jego wiedza ma pochodzić od osób, które podobno miały z czymś takim styczność.

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.