Afera na Eurowizji Junior 2021. Matka zwyciężczyni namawiała do bojkotu Polski

20.12.2021 16:33
Eurowizja Junior 2021 Fot. JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Internauci są oburzeni zachowaniem matki zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021.

Eurowizję Junior 2021 wygrała reprezentantka Armenii, Malena, która występowała z piosenką  "Qami Qami". Drugie miejsce zajęła polska reprezentantka, Sara James. Po finale konkursu wybuchła burza w sieci - fani Eurowizji znaleźli wpis w social mediach matki zwyciężczyni. Kobieta zachęcała do bojkotu Polski.

Polecamy

Afera na Eurowizji Junior 2021. Matka zwyciężczyni namawiała do bojkotu Polski

Internauci dotarli do wpisu matki Maleny, która przed finałem Eurowizji Junior 2021 napisała w swoich social mediach, by nie głosować na Polskę, Francję oraz Rosję. Właśnie te kraje były faworytami w konkursie. Kobieta napisała na swoim Instagramie:

Oddajcie pierwszy głos na Armenię i potem wybierzcie dwa kolejne kraje. Niemile widziane jest głosowanie na Polskę, Francję oraz Rosję, bo to główni faworyci. Powodzenia!

W sieci zaczęto dyskutować na temat wpisu matki zwyciężczyni. Wiele osób podkreśliło, że Eurowizja powinna być przede wszystkim dobrą zabawą, a nie miejscem, gdzie stosuje się nieczyste zagrywki tylko po to, by wygrać.

Polska reprezentantka Sara James zajęła wysoki 2. miejsce w konkursie Eurowizja Junior 2021 w Paryżu. Wokalistka zaśpiewała utwór "Somebody'', autorami piosenki są Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali  zwycięskie kompozycje dla Roksany Węgiel i Viki Gabor. Dziewczyny wygrały Eurowizję Junior w 2018 i 2019 roku.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.