Amerykański dziennikarz stwierdził, że Tony Stark już rozwiązałby problem koronawirusa

26.03.2020 10:30
Amerykański dziennikarz stwierdził, że Tony Stark już rozwiązałby problem koronawirusa Fot. shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Amerykańskie programy talk-show zostały zawieszone w produkcji na czas pandemii, więc prowadzący nudzą się w domach, nagrywając głupie filmiki do internetu. Na jednym z nich, Stephen Colbert podszywa się pod Tony'ego Starka.

Stephen Colbert od kilku lat jest gospodarzem talk-show "Late Show with Stephen Colbert", emitowanego na antenie telewizji CBS. Format produkcji jest dość prosty - dziennikarz otwiera program swoim kilkuminutowym monologiem, w którym wyśmiewa otaczającą nas rzeczywistość, a następnie zaprasza dwóch gości, z którymi przeprowadza kilkunastominutowe wywiady.

Stephen Colbert jako Tony Stark

W związku z tym, że program jest nagrywany w Nowym Jorku, czyli epicentrum epidemii koronawirusa w USA, Colbert i jego ekipa zostali wysłani na przymusową kwarantannę. Aby poradzić sobie jakkolwiek z zaistniałą sytuacją, dziennikarz nagrywa komediowe "vlogi", w których odgrywa głupie scenki swojego autorstwa. W nowym odcinku Colbert postanawia się ogolić, a proces ten przedstawia widzom.

Przeczytaj także

Gospodarz talk-show zaczyna wideo od potwierdzenia, że "niniejszy materiał nie ma autoryzacji ze strony Disney Corporation, Marvel Entertainment, ani Roberta Downeya Juniora". Po kilku minutach zabawy z torebką kosmetyków należącą do swojej żony, Colbert powraca do swojej łazienki przebrany za Tony'ego Starka z pierwszego "Iron Mana" i zaczyna "konferencję prasową" na temat koronawirusa:

Jaki mamy problem? Wirusy? Czy wszyscy siedzą w domach? To jest krok pierwszy. Nigdzie nie wychodź. Nie tylko ze względu na siebie, ale też na najbliższych. W międzyczasie ja zrobię tak - Jarvis, odpal pracownię, potrzebuję cię w labie. Potrzebujecie robocików, takich małych, malutkich robotów. Tak, systemy sztucznej inteligencji, które w nich umieściłem spowodują, że chociaż są małe, to będą myślały, że są lepsze od rasy ludzkiej. Prawdopodobnie nauczą się od wirusów tego, jak się szybko rozmnażać.W końcu będą mogły przejąć władzę nad światem. Ale nie ma problemu - wtedy stworzę większego robota. Czy ktoś zamierza dojeść tą kanapkę? Niech nikt się nie rusza! Jarvis!

Poniżej możecie zobaczyć całe wideo zatytułowane "Returning My Face Back To Normal":

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.