Bohaterowie "The Walking Dead" dołączyli do Fortnite. Jak zagrać Darylem i Michonne?

17.12.2020 11:13
DANAI GURIRA jako Michonne - The Walking Dead - kadr z serialu Fot. DARKWOODS PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

Do Fortnite dołączyli nowi bohaterowie znani ze świata popkultury. Mowa o bohaterach serialu "The Walking Dead" - Darylu Nixonie i Michonne Hawthorne. Jak ich odblokować?

W Fortnite trwa druga część sezonu piątego o nazwie Punkt Zerowy. Jeśli gracze dołączą do agenta Jonesa, by wydostać się z tajemniczej Pętli, będą mieli możliwość spotkać się z najlepszymi łowcami z różnych wymiarów. Do zacnego grona dołączyli Michonne i Daryl z "The Walking Dead".

Fortnite - Daryl i Michonne z "The Walking Dead" jako postacie do odblokowania

Fortnite cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na to, że jako gra Battle Royale łączy w sobie elementy innych gatunków elektronicznej rozgrywki, ale również z powodu częstych cossoverów z popularnymi filmami i serialami.

Polecamy

Niedawno do gry dołączyli bohaterowie "The Mandalorian". Twórcy zapowiedzieli jednak, że to nie koniec niespodzianek i słowa dotrzymali. 16 grudnia 2020 roku nowymi grywalnymi postaciami zostali Daryl Nixon i Michonne Hawthorne - dwójka prawdziwych badassów jeśli chodzi o walkę z zombie. Skoro przez lata radzili sobie z hordami nieumarłych, przeciwnicy ze świata Fortnite nie powinni sprawiać im żadnego problemu.

Jak Daryl i Michonne radzą sobie w nowej rzeczywistości? O tym przekona się na własne oczy każdy z graczy, który odblokuje nowych bohaterów.

Polecamy

Fortnite - jak odblokować Daryla i Michonne z "The Walking Dead"

Tak jak większość dodatkowej zawartości w Fortnite, Daryla i Michonne z "The Walking Dead" należy wykupić. Można to zrobić na dwa  sposoby. Przede wszystkim nowe postacie można odblokować w formie zestawu nazwanego Jedność Ocalałych. W jego skład oprócz dwóch nowych skórek bohaterów serialu o zombie, dostajemy nowe bronie - Nóż Daryla i Katanę Michonne, plecak w postaci Kołczanu Myśliwskiego kuszy Nixona, a także dwa alternatywne stroje - Daryl Desperado oraz Zamaskowana Michonne. Całość kosztuje 2,500 V-dolców.

Można też rozbić zakupy i odblokować postacie pojedynczo. Wtedy jednak koszt będzie niecowiększy - po 1,800 v-dolców za każdego z bohaterów "The Walking Dead". Fani hitu AMC poczują się jak w domu, a przeciętni gracze, którzy nie oglądali produkcji o świecie pełnym zombie, być może dzięki grze zaczną nadrabiać 10 sezonów serialu.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.