Bojkot Polski na Eurowizji Junior. Jak zareagowała polska reprezentantka?

23.12.2021 14:37
Sara James na Eurowizji Junior Fot. JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Sara James skomentowała zachowanie matki zwyciężczyni Eurowizji Junior 2021.

Za nami finał Eurowizji Junior 2021, który odbył się w Paryżu. Konkurs wygrała reprezentantka Armenii, Malena. Drugie miejsce zajęła Sara James z Polski.  Po finale w sieci rozpoczęła się dyskusja na temat wpisu w social mediach matki reprezentantki Armenii. Kobieta namawiała do bojkotu Polski, Francji i Rosji, czyli państw, które były faworytami w konkursie. Sprawę skomentowała Sara James.

Polecamy

Bojkot Polski na Eurowizji Junior. Jak zareagowała polska reprezentantka?

Wielu internautów było oburzonych zachowaniem matki zwyciężczyni podkreślając, że to niesprawiedliwe zagranie. Pojawiły się głosy, że Eurowizja Junior powinna być przede wszystkim dobrą zabawą, a nie niezdrową konkurencją. Sara James w rozmowie z serwisem Jastrząb Post została zapytana o tę sytuację. Dziewczyna nie żywi urazy do matki reprezentantki Armenii:

Ja z Maleną mam bardzo dobry kontakt i gratuluję tej dziewczynie, bo jest niesamowicie utalentowana, a to, co tam było to nieważne.
Polecamy

Sara James zaśpiewała na Eurowizji Junior utwór "Somebody''. Autorami kompozycji są Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali zwycięskie kompozycje dla Roksany Węgiel i Viki Gabor. Wokalistki wygrały Eurowizję Junior w 2018 oraz 2019 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.