Cosplayer Deadpoola został pobity z powodu swojego przebrania [WIDEO]

23.03.2020 15:14
Foto: Zdjęcie poglądowe/ materiały prasowe 20th Century Fox|undefined Fot. Zdjęcie poglądowe/ materiały prasowe 20th Century Fox

Mężczyzna przebrany za słynnego antybohatera został zaatakowany na przystanku autobusowym. Powodem był jego kostium.

Pandemia koronawirusa silnie wpływa na emocje społeczeństwa. I choć powszechnie wybrzmiewa poczucie solidarności obywateli w obliczu zagrożenia, zdarzają się jednostki reagujące agresją. Przykładem tego jest pewien Australijczyk, który zaatakował mężczyznę w przebraniu Deadpoola, gdy ten czekał na autobus.

Cosplayer Deadpoola został pobity z powodu swojego przebrania [WIDEO]

Mężczyzna przebrany za słynnego antybohatera oczekiwał na przystanku na autobus. Swoim strojem wzbudził zainteresowanie otoczenia. Jednemu ze zgromadzonych bardzo nie spodobał się jego wygląd. Jak twierdzi jeden ze świadków zdarzenia, agresor miał wykrzykiwać w stronę samozwańczego Wade'a Wilsona zarzuty o sianiu paniki w trakcie pandemii.

Przeczytaj także

Między mężczyznami doszło do wymiany zdań, a następnie przepychanek. Skończyło się serią dość niebezpiecznych rękoczynów. Całość została udokumentowana przed jednego ze świadków w formie wideo, które zamieszono w serwisie Reddit. Nagranie znajdziecie pod tym linkiem.

Zobacz też: Epidemia koronawirusa - kiedy zostaną otworzone kina w Polsce? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.