Czy Aquaman zmienia się w Grubego Thora? Zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma koszulki zaniepokoiło fanów

11.07.2019 10:34
Jason Momoa|undefined Fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma na sobie koszulki. Jego ciało różni się od tego, co zaprezentowano w filmie "Aquaman". Fani aktora skrytykowali go za spadek formy.

Odtwórca Aquamana - Jason Momoa niejednokrotnie pokazywał swoje umięśnione półnagie ciało. Klatą świecił nie tylko w hicie opartym na komiksach DC, ale również w "Grze o tron", gdzie wcielał się w Khala Drogo oraz w tytułowej roli w filmie "Conan Barbarzyńca". Nic dziwnego, aktor może pochwalić się nadzwyczaj rozbudowaną muskulaturą. Ostatnie zdjęcie Momoy sprawiło jednak, że jego fani zaczęli go krytykować za brak formy znanej z ekranu.

Jason Momoa jak Gruby Thor?

Postać filmowego Aquamana znacznie różnie się od herosa znanego z komiksów. Kiedy zaprezentowano wygląd bohatera, wielu fanom na myśl przyszedł filmowy Thor. Rola Momoy szybko sprawiła, że władca Atlantydy stał się jednym z najpopularniejszych filmowych członków Ligi Sprawiedliwości i nikt nie traktuje go już jako podróbkę Asgadrdczyka.

Poza tym w "Avengers: Endgame" Thor przeszedł zaskakującą metamorfozę. Zdruzgotany pierwszą potyczką z Thanosem popadł w depresję. W wyniku osiadłego trybu życia znacznie przytył i stał się postacią przypominającą trochę Big Lebowskiego. Muskularny Chris Hemsworth podczas kręcenia zdjęć do filmu nosił specjalny, pogrubiający strój. Niektórzy fani Momoy twierdzą, że aktor niebawem pójdzie w ślady postaci z filmów Marvela.

Na Instagramie US Weekly pojawiło się nowe zdjęcie Momoy. Gwiazdor spędza obecnie wakacje w Wenecji. Na fotografii aktor idzie włoską plażą w samych kąpielówkach.

Muskulatura aktora nie przypomina tego, co zaprezentowano w "Aquamanie". Z tego powodu wielu fanów zaczęło krytykować Momoę w komentarzach. Jeden z użytkowników nazwał nawet aktora... grubym.

Człowieku, Jason jesteś gruby, mordeczko!
Gdzie jest sześciopak?
Wygląda teraz jak 12-latek.

To zdecydowanie spore nadużycie i przy okazji objaw tak zwanego fat shamingu - zjawiska, w którym szydzi się i krytykuje czyjąś nadwagę lub otyłość, zakładając, że trzeba wyglądać jak stały bywalec siłowni. Momoa na powyższym zdjęciu zdecydowanie nie ma nadwagi ani tym bardziej nie jest otyły.

To jest niedorzeczne! Ten facet jest GORĄCY! Ma ciało tatuśka i w ogóle!

Najwidoczniej, niektórzy "fani" oceniają Momoę wyłączeni przez pryzmat jego muskulatury, co jest krzywdzące. Aktor nadal może pochwalić się mięśniami, poza tym przebywa obecnie na urlopie, więc nie musi codziennie rzeźbić swojej sylwetki. Zdecydowanie nie wygląda jak typowy "tatusiek", bo nie ma nawet zarysu brzucha piwnego. Na szczęście nie wszyscy użytkownicy Instagrama czepiają się wyglądu Momoy.

Jeśli to jest ciało tatuśka... każdy człowiek na świecie musi być cholernymi nadętymi zwłokami. Ten facet jest piękny!

Trudno zrozumieć krytykę niektórych internautów, tym bardziej że większość mężczyzn nie może pochwalić się nawet takim ciałem, jakie obecnie prezentuje Momoa.

 

Przeczytaj także

"Diuna" - kiedy premiera?

Następną produkcją, w której wystąpi Momoa, będzie nowa wersja "Diuny" w reżyserii Denisa Villeneuve'a. Aktor wcieli się w tej produkcji w Duncana Idaho -  Mistrza miecza z Ginaza. Produkcja trafi do kin 18 listopada 2020 roku. 

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - wiemy, jak oficjalnie nazywa się "gruby" Thor

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.