Diablo 4 z nowym, 20-minutowym gameplayem. Zobaczcie barbarzyńcę w akcji

02.06.2020 15:10
Diablo 4 z nowym, 20-minutowym gameplayem. Zobaczcie barbarzyńcę w akcji Fot. materiały prasowe/Blizzard

Blizzard nie ma ostatnio szczęścia. Nie dość, że mocno oberwał w 2019 roku za stanięcie po stronie Chin w trakcie demokratycznych protestów w Hongkongu, to potem jeszcze dał światu bardzo słaby remaster Warcrafta 3. Czy Diablo 4 odmieni losy firmy?

Nie chcemy być złymi wieszczami, ale zwykle odbudowywanie wizerunku wśród ludzi jest zdecydowanie trudniejsze, niż jego zepsucie. Nie mniej, Blizzard na pewno będzie próbował. Jednym z kroków w tym kierunku była oficjalna zapowiedź długo wyczekiwanego "Diablo 4", które może zadebiutować w 2021 roku. Do sieci trafił kolejny materiał zapowiadający grę.

Diablo 4 na nowym gameplayu

W poniższym wideo możecie zobaczyć 20-minutowy fragment rozgrywki z "Diablo 4", w którym twórcy kierują Barbarzyńcą (jedną z dostępnych klas postaci w nadchodzącej grze od Blizzarda). Miejmy jednak nadzieję, że to wczesna wersja alpha, bo gra nie robi wrażenia ani pod względem zastosowanych mechanik, ani pod względem graficznym, ani nawet jakością dialogów między bohaterami.

Przeczytaj także

Jeżeli Blizzard wypuści na rynek niedopracowane "Diablo 4", to może być dla nich zabójcza decyzja - w końcu mieli już sporo wpadek. Cóż, zobaczcie "Diablo 4" w poniższym wideo:

Gra zmierza na pecety oraz konsole Playstation 4 i Xbox One, co jest dość dziwne, bo w końcu już w listopadzie/grudniu 2020 roku ma się pojawić Playstation 5 i Xbox Series X. Źle się dzieje w państwie blizzardowskim.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.