Ed Sheeran nagrał piosenkę dla Pokemonów. Zobaczcie urocze animowane wideo

30.09.2022 13:03
Ed Sheeran nagrał piosenkę dla Pokemonów. Zobaczcie urocze animowane wideo Fot. AP/Associated Press/East News

Znany fan heavy metalu i przy okazji jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie Ed Sheeran wydał nowy kawałek. Ten został nagrany na potrzeby gier Pokemon.

Ed Sheeran w świecie Pokemon. Zobaczcie nowe wideo wokalisty

Collabo, którego nikt nie chciał, ale każdy potrzebował - Ed Sheeran nagrał utwór na potrzeby nowych gier Pokemon Scarlet i Violet. Kawałek nosi tytuł "Celestial" i w gruncie rzeczy jest o miłości. A tak konkretniej miłości do Pokemonów.

Polecamy

Wideo przedstawia nam "dzień z życia" Sheerana, który jest przebudzony elektrowstrząsem Pikachu, je śniadanie podgrzane przez Charmandera, zostaje uratowany przed wypadkiem przez Snorlaxa, przepływa rzekę na plecach Laprasa, podziwia pole kwiatów zapylone przez stado Bulbasaurów, zostaje podrzucony do studia przez Charizarda, a potem śni o tym, że powstrzymuje pojedynek między Mew i Mewtwo w scenie wyciętej właściwie żywcem z "Pokemon. Film pierwszy".

Bardzo sympatyczny utwór z jeszcze sympatyczniejszym wideo zobaczycie poniżej:

Polecamy

Wokalista pochwalił się piosenką również swoim pokemonowym przyjaciołom. Chyba im się spodobała:

Sheeran nie kryje się za bardzo z tym, że jest fanem Pokemon - kilka lat temu napisał na swoim Twitterze, że gry Pokemon White/Black są "wykręcone", a jego ulubionym stworkiem jest Articuno (jak sam stwierdził dlatego, że jest lodowym ptakiem, przez co "rozpier*ala inne ptaki").

Tak jak wspomnieliśmy, kawałek "Celestial" ma trafić na oficjalny soundtrack gier Pokemon Scarlet i Violet. Nowe produkcje zadebiutują już 18 listopada 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.