Elon Musk był zaskakująco niezłym gospodarzem SNL. Zobaczcie skecze z udziałem miliardera

10.05.2021 12:41
Elon Musk był zaskakująco niezłym gospodarzem SNL. Zobaczcie skecze z udziałem miliardera Fot. SNL/NBC/Ferrari Press/East News

Elon Musk wystąpił w historycznym odcinku "Saturday Night Live" - program zadebiutował bowiem jednocześnie na stacji NBC oraz na YouTubie. Był również 3. najpopularniejszym epizodem tego sezonu.

Elon Musk był gospodarzem "Saturday Night Live"

Stało się. Miliarder, biznesmen, twórca SpaceX i Tesli, a także okazjonalny memiarz Elon Musk pojawił się w programie "Saturday Night Live". Gospodarz zanotował całkiem niezły występ, wcielając się w Wario, eksperta ds. ekonomii Lloyda Ostertaga, a także samego siebie (w monologu, czy skeczu "Chad on Mars"). 

Polecamy

Przy okazji Musk zdradził również, że jest pierwszą osobą w historii z Aspergerem, która była gospodarzem SNL (a przynajmniej pierwszą, która się do tego przyznała). Poniżej możecie zobaczyć najlepsze fragmenty odcinka "Saturday Night Live" z Elonem Muskiem: 

Niestety nie wszystko poszło dobrze - promowany mocno przez Muska Dogecoin niestety mocno ucierpiał przez występ miliardera w SNL. 

Występ muzyczny zapewniła Miley Cyrus:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.