Faceci w czerni istnieją? Nagranie z monitoringu zdaje się to potwierdzać

Kamil Kacperski
23.01.2019 12:10
Facet w czerni|undefined Fot. kadr z wideo

Nagrania CCTV z pewnej firmy w Liverpoolu znalazły się pod lupą, gdy zostały uzupełnione na kanale ApexTV, który zajmuje się sprawami nadprzyrodzonymi. 

Wideo zostało nadesłane przez jednego z widzów ApexTV, który stwierdził, że pewnego dnia jego biuro w Liverpoolu odwiedził jeden z Facetów w czerni. Do rzekomego zdarzenia doszło na początku stycznia 2019 roku. Na wideo widzimy współpracownika anonimowego widza ApexTV o imieniu Liam, który siedzi spokojnie i nikomu nie wadząc zajmuje się swoją pracą. Według świadków, pracownik był kilka tygodni wcześniej na wakacjach, gdzie zobaczył dziwne miejsce przypominające "obszar wypadku". 

Według anonimowego kolegi Liama i speców z ApexTV, Facet w czerni przyszedł, aby wymazać mu pamięć o tajemniczym miejscu, które Liam widział w lesie. Zobaczcie dziwne wideo:

Facet w czerni złapany na nagraniu

Niestety, wideo z monitoringu nie zawiera dźwięku, przez co trudno jest zrozumieć, o co chodzi w dyskusji Faceta w czerni i Liama. A teraz tak na poważnie - jesteśmy w 90% pewni, że wideo jest fałszywe. Świadczą o tym chociażby niskiej jakości peruki założone przez uczestników wideo, a także tendencja kanału ApexTV do udostępniania na swoich łamach filmików mających mało wspólnego z prawdą. Podobnie twierdzą z resztą ludzie komentujący wideo na YouTubie. 

Faceci w czerni - kiedy premiera rebootu?

Przypomnijmy, że latem do kin trafi film "Men in Black: International". Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, na ekranie zobaczymy natomiast Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson i Liama Neesona. Wystąpią również Emma Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois i Larry Bourgeois. "Men in Black: International" trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.