Fani Black Panthera są przerażeni, bo Chadwick Boseman bardzo schudł

16.04.2020 10:19
Fani Black Panthera są przerażeni, bo Chadwick Boseman bardzo schudł Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Kilka miesięcy temu informowaliśmy was, że fani Jasona Momoy naśmiewają się z jego "tatuśkowego brzucha". Tym razem sytuacja jest odwrócona - fani Black Panthera boją się o Chadwicka Bosemana, ponieważ ten bardzo schudł.

Fani "Black Panther" są przerażeni po ostatnim wideo Chadwicka Bosemana, które aktor udostępnił na swoim Instagramie. Gwiazdor MCU postanowił podjąć współpracę z Operation 42, inicjatywą, która ma pomóc szpitalom w sąsiedztwach zamieszkiwanych głównie przez afro-amerykanów. Projekt jest zainspirowany postacią bejsbolisty Jackiego Robinsona, który był pierwszym czarnoskórym zawodnikiem w lidze MLB. 

Fani są przerażeni nagłą utratą wagi Chadwicka Bosemana

W komentarzach możemy jednak przeczytać, że fani są zaniepokojeni nagłą utratą wagi przez gwiazdora "Black Panthera". Sam Boseman jest jednak bardziej przejęty niesieniem pomocy dla osób, które są najbardziej zagrożone koronawirusem w USA. Jak w oświadczeniu wytłumaczył inicjatywę Operation 42:

Słyszałem historie o desperacji od ludzi z całego naszego kraju i wiem, że to nasze sąsiedztwa i społeczeństwa są najbardziej zagrożone i potrzebują pomocy. Aby uczcić narodowy dzień Jackiego Robinsona, postanowiłem przekazać 4,2 miliona dolarów na zakup personalnego sprzętu ochronnego w szpitalach na terenie afro-amerykańskich środowisk, które zostały najbardziej dotknięte pandemią. Dziękujemy Jackie, że postanowiłeś walczyć ze światem, który zastałeś i pokazałeś nam, że możemy coś w nim zmienić.
Przeczytaj także

"Black Panther" jest drugim najlepiej zarabiającym filmem MCU w USA, gdzie przyniósł przychody rzędu 700 milionów dolarów (pierwszy jest oczywiście "Avengers: Endgame"). Film doczekał się również kilku nominacji do Oscara (w tym do najlepszego filmu) i zdobył 3 nagrody - za oryginalną ścieżkę dźwiękową, projekt kostiumów i najlepszą scenografię. Jest też najlepiej zarabiającym filmem w historii wyreżyserowanym przez osobę czarnoskórą.

W produkcji jest kontynuacja przygód T'Challi, która ma trafić do kin w maju 2022 roku.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.