GTA V w odświeżonej wersji doczekało się daty premiery. Kiedy zagramy w nową-starą produkcję?

19.05.2021 11:50
GTA V w odświeżonej wersji doczekało się daty premiery. Kiedy zagramy w nową-starą produkcję? Fot. materiały prasowe/Rockstar Games

GTA V zadebiutuje na kolejnej generacji konsol. Były już wersje na PS3/X360 oraz PS4/X1, teraz czas na odświeżoną edycję Grand Theft Auto na PS5/XSX. Znamy datę premiery.

Znamy datę premiery GTA V w wersji na PS5/XSX

Po jakichś 8 latach od premiery, GTA V nadal utrzymuje się wysoko na listach sprzedaży, dlatego też Rockstar Games wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapowiedział wersję gry na konsole nowych generacji. Oficjalnie poinformowano, że gra na PlayStation 5 i Xbox Series X/S pojawi się już 11 listopada 2021 roku. 

Polecamy

Twórcy zapowiedzieli również, że oczywiście GTA Online również otrzyma specjalne bonusy, wyjątkowe zadania i inne ciekawostki z okazji premiery wersji na konsole nowej generacji. Akcje mają być udostępniane stopniowo przez całe wakacje:

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu Rockstar Games:

Rozszerzone i ulepszone edycje GTA V i GTA Online pojawią się na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S już 11 listopada 2011 roku. Jako dodatek, wszystkie letnie aktualizacje GTA Online będą zawierały specjalne korzyści dla tych, którzy postanowią kupić ulepszoną wersję. Z okazji 20-lecia GTA III szykujemy również niespodzianki dla wszystkich graczy, a zwłaszcza dla fanów GTA Online.

Wiemy też, że gracze GTA Online z PlayStation 4 będą otrzymywali milion dolarów na początku każdego miesiąca, aż do premiery nowych edycji gry. Warunkiem jest zalogowanie się do PlayStation Store. Tak jak wspomnieliśmy, GTA V/Online w wersji na PS5 i XSX zadebiutuje 11 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.