Hasbro zaprezentowało nową wersję Monopoly. Każda partia będzie trwała wieki

26.11.2019 10:11
monopoly|undefined Fot. źródło: Hasbro

Jeśli wydawało wam się, że aby dokończyć oryginalną wersję Monopoly potrzebujecie dużo czasu, to najnowsza odsłona kultowej gry doprowadzi was do szaleństwa.

"Monopoly: Longest Game Ever" to kolejna wersja hitu, która pomoże graczom doprowadzić do rozpadu rodziny za pomocą dwóch kostek i kilkudziesięciu kart. Tuż przed amerykańskim świętem dziękczynienia Hasbro zdecydowało się przygotować Monopoly, które pozwoli rodzinom niemiło spędzać czas. Tytuł jest dostępny na razie jedynie na Amazonie i kosztuje 20 dolarów. Nie wiemy czy ostatecznie trafi również do naszego kraju.

Monopoly wydłuża swoją rozgrywkę

Jeśli dotąd myśleliście, że jedna partia Monopoly zajmuje wieki to mamy dla was złe wieści. Hasbro was kocha, ale czasami chce żebyście cierpieli.

Przeczytaj także

W najnowszej odsłonie gry jedynym sposobem na pokonanie przeciwników jest zdobycie wszystkich ulic, a tych jest 66 (każdej po trzy kopie). Zamiast dwóch kostek gracze otrzymają tylko jedną, a sama plansza jest oczywiście o wiele dłuższa.

LongestMonopolyBoard Fot. źródło: Hasbro

W ciągu ostatnich Monopoly chętnie zarzuca fanami specjalnymi wersjami swojego kultowego tytułu. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy gracze otrzymali między innymi socjalistyczną wersję, wersję, w której można oszukiwać czy tę dla milenialsów gdzie wszystko jest za drogie.

Tym razem jednak wydaje się, że Hasbro wchodzi na poziom trolllingu, o który ich nie podejrzewaliśmy. Z drugiej strony jesteśmy pewni, że na świecie znajdą się szaleńcy, którzy z uśmiechem na twarzach spędzą 15 godzin przy stole, próbując zdobyć wszystkie 66 ulic, dworców i fabryk. A gdy w końcu im się to uda, z dumą zrobią zdjęcie na instagrama i postarają się zapomnieć o koszmarze, do jakiego zmusili przyjaciół.

Zobacz także:  Powstaje film na podstawie Monopoly. Główną rolę zagra Kevin Hart

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.