Henry Cavill nudził się podczas kwarantanny, więc postanowił upiec chleb

24.03.2020 12:08
Henry Cavill|undefined Fot. shutterstock.com

Wiecie co oficjalnie potwierdziło, że wstrzymano prace nad 2. sezonem "Wiedźmina"? Fakt, że Henry Cavill znów zaczął jeść węglowodany. A wy co zrobiliście w trakcie kwarantanny?

W czasie deszczu, dzieci się nudzą. W trakcie epidemii, nudzą się natomiast aktorzy. Jedną z ofiar kwarantanny jest Henry Cavill. Netflix zawiesił zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina", a u Kristofera Hivju, jednego z gwiazdorów nowych epizodów, wykryto koronawirusa. Aktor wcielający się w Geralta postanowił wykorzystać czas wolny do zrobienia czegoś ciekawego. Upiekł chleb.

Henry Cavill upiekł chleb

Niektórzy czytają książki, inni nadrabiają zaległości serialowe, a jeszcze kolejne osoby mogą grać w gry wideo. Cavill natomiast spełnia się w kuchni. Aktor pochwalił się swoimi umiejętnościami na Instagramie, gdy podzielił się zdjęciem świeżo upieczonego chleba. 

Trzeba przyznać, że kawałek pieczywa wygląda całkiem smacznie. Zresztą zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Na razie nie wiemy, kiedy ponownie ruszą zdjęcia do "Wiedźmina". Przerwa raczej nie wpłynie zbytnio na datę premiery nowych odcinków - te miały zadebiutować w 2021 roku i to się prawdopodobnie nie zmieni.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.