Jasnowidz Krzysztof Jackowski o lecie 2022. "Nic nie będzie się działo"

02.02.2022 21:14
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o lecie 2022. "Nic nie będzie się działo" Fot. Bartosz Krupa/East News

Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jakie będzie lato 2022. Czy długoterminowa prognoza jasnowidza jest dla nas korzystna?

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jakie będzie lato 2022?

Wróżbita z Człuchowa pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem w wielu mediach.

Polecamy

Tym razem ogromne grono jego fanów z niemałym przerażeniem wysłuchało kolejnej prognozy na nadchodzące miesiące. Pan Krzysztof ujawnił, jakie będzie lato 2022.

Jeszcze w tym roku czekają nas bardzo głębokie kryzysy. Będą braki w wielu rzeczach, ja to mówiłem państwu, ja to czuję, to będzie ewidentny niedobór wielu rzeczy. To się może zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom, będą jakieś samochody przyjeżdżać, to będzie akcja rządu. [...] To bardzo dziwne. Wtedy, jak będzie to rozdawanie czegoś na ulicach, białe coś w ręku, w tej wizji kojarzy mi się Morawiecki. On stoi gdzieś, jest lato, on stoi gdzieś na ulicy jakiejś i mówi o jakimś rozdawaniu. Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo. On coś białego trzyma w ręku, mówi o czymś białym, jakby płócienne coś? Ja nie rozumiem, co to jest, ale mówię wam, co przychodzi do mnie.

- powiedział jasnowidz Jackowski.

Profeta znowu przestraszył swoich widzów. W ostatniej transmisji na żywo podzielił się przerażającą wizją, dotyczącą niedalekiej przyszłości. Zdaniem wieszcza wybuch wielkiego konfliktu jest niestety nieunikniony.

Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji. Będzie spowodowane tym, że zaczną nam mówić, że coś za chwilę może się wielkiego wydarzyć. Trzeba się ku temu przygotować, dziwne. […] To tak, jakbyśmy przygotowywali się do czegoś, co może się wydarzyć, będziemy ostrzegani przed tym. Na przykład trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca wolnego na ewentualność. [...] Będą przy tym ludzie też w innych miejscach, którzy będą mówić całkiem coś innego ludziom. Takie wiece będą, tacy ludzie, którzy będą coś odwrotnego mówili. Będzie rząd lub rządy mówić, że ci ludzie to są skrajni, że oni wręcz dokonują przestępstwa. [...] Wygląda to tak, jakbyśmy byli straszeni słowami, o czymś, co może być zagrożeniem poważnym, coś tam będą rozdawać, albo niektórym ludziom, ale to będą słowa. Za tymi słowami nic nie idzie naprawdę.

– stwierdza Krzysztof Jackowski.

Nadprzyrodzone zdolności Krzysztofa Jackowskiego od lat fascynują wielu Polaków. Jackowski prowadzi swój własny, bardzo popularny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Udziela także mnóstwo wywiadów do gazet i telewizji. Wielu Polaków stale prosi go o pomoc rozwiązaniu trudnych i tajemniczych spraw, które wydają się beznadziejne.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.