Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada atak nuklearny na Ukrainę."Widzę grzyb atomowy"

11.04.2022 17:42
Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada atak nuklearny na Ukrainę."Widzę grzyb atomowy" Fot. kadr z wideo

Jasnowidz Wojciech Glanc twierdzi, że wkrótce nastąpi atak nuklearny na Ukrainę. Przepowiednia przeraża!

Jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów, znany czytelnikom z wielu publikacji w mediach, przedstawił widzom swojego kanału na YouTube nową wizję. Wynika z niej, że już w najbliższym czasie nastapi atak atomowy na Ukrainę.

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada atak atomowy na Ukrainę

Wojciech Glanc jest znany z 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent". Od jakiegoś czasu zajmuje się również tarotem i przepowiadaniem przyszłości. Jakiś czas temu przed oczami jasnowidza pojawił się Putin z tajemniczą "krwawą" cyfrą 21, którą profeta zinterpretował jako domniemaną datę militarnej agresji. Tym razem Glanc mówi o ataku atomowym na Ukrainę.

Polecamy
Oby to był psikus świata metafizycznego, tego wszechświata, który podsyła mi informacje [...]. Wyobraźcie sobie, że idzie pewnego rodzaju pochód, parada, naprawdę pokiereszowanych ludzi po rudej pustyni, jakby pogorzelisku [...]. Czuć dym, czuć smród [...]. Na przodzie idzie pięć postaci, każdy wygląda jak Putin [...]. To jest pochód pierwszomajowy [...] tylko to święto jest w tym momencie czymś zupełnie innym, niż powinno być

- mówi pan Wojciech.

Zaraz za nimi widzę pojazd z potężną rakietą [...]. Za nimi jest pogorzelisko i to już jest blisko polskiej granicy [...]. Gdzieś z tyłu, ale naprawdę taki maluteńki obrazeczek, widzę ten grzyb atomowy, gdzieś tam z tyłu [...] jakby gdzieś tam coś zostało zrzucone [...], jakby część Europy w tym momencie już nie była do zamieszkania, a ci ludzie podążali tam, gdzie jeszcze żyć można, zostawiając za sobą zgliszcza. Oni w ogóle wyglądają tak naprawdę jak chorzy po chorobach popromiennych. Jakaś część Ukrainy, być może cała, będzie „nieużytkiem Europy” [...] uważam, że jednak zostanie użyta lokalnie, jakaś broń, która w okręgu przynajmniej kilkuset kilometrów spowoduje, że ta ziemia będzie nieużytkiem

- dodaje.

Wojciech Glanc na YouTube prowadzi kanał z przepowiedniami. Jasnowidz stawia również tarota. Jak twierdzi, jego przepowiednie często się sprawdzają. Glanc "zobaczył" podobno śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii.

Źródło: Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc (You Tube)

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.