Johnny Depp przyznał, że podawał marihuanę swojej 13-letniej córce

08.07.2020 12:32
Johnny Depp|undefined Fot. Shan Yuqi/Xinhua News/East News

Depp pojawił się niedawno w sądzie z powodu trwającej wciąż batalii ze swoją byłą żoną Amber Heard. Aktorzy oskarżali siebie nawzajem o znęcanie się fizyczne i psychiczne w trakcie trwania związku.

Jak podaje The Sun, Johnny Depp pojawił się w sądzie w Wielkiej Brytanii, gdzie zeznawał w sprawie wytoczonej mu przez Amber Heard. Z relacji wynika, że aktor odpowiedział na pytania związane z użytkowaniem narkotyków. W trakcie rozmowy Depp przyznał, że dawał dostęp do marihuany swojej wówczas 13-letniej córce.

Johnny Depp dawał marihuanę swojej 13-letniej córce

Depp wyjaśnił, że jego zdaniem zachował się jak "odpowiedzialny ojciec", ponieważ Lily-Rose Depp (która teraz ma 21 lat) była na imprezie i została tam poczęstowana jointem przez jednego z uczestników. Aktor stwierdził wówczas, że da jej dostęp do swojego "prywatnego składziku".

Chciał być pewien, iż jego córka będzie bezpieczna i skorzysta z marihuany ze znanego źródła, a nie zapali skręta potencjalnie wymieszanego z innymi narkotykami.

To kwestia bezpieczeństwa - ojciec jest wtedy bardzo zmartwiony losem swojej córki. Miała wtedy 12 lub 13 lat, nie wiedziała co ma zrobić w takiej sytuacji. Wyjaśniłem jej więc: "Kochanie, jeżeli jesteś na imprezie i ktoś podaje ci jointa, to go bierzesz i podajesz kolejnej osobie. Nie eksperymentuj z narkotykami wśród ludzi, których nie znasz.
Przeczytaj także

Z relacji wynika również, że przeprowadził z córką długą rozmowę na temat zaufania i mówienia prawdy, a także ustalił swój plan ze swoją ówczesną żoną Vanessą Paradis. Następnie sam "wypróbował" swoją marihuanę, by upewnić się, że nie będzie szkodliwa. Dopiero wówczas podzielił się nią z Lily-Rose:

Nie chcę, żeby 13-latka wpadła w jakiś obłęd i paranoję. Chcę, żeby ona mi ufała. Jeśli twierdzi, że była gotowa, to była gotowa. Zapewniłem jej najlepsze warunki do użycia marihuany - włączyłem dobre programy telewizyjne i wypełniłem naszą lodówkę pysznymi lodami. Chciałem, żeby było jak najlepiej, jak może być.

Temat został oczywiście poruszony z powodu znanej przeszłości Deppa z narkotykami. Aktor oczywiście przyznał, że w trakcie swojego życia "spróbował chyba każdego narkotyku znanego gatunkowi ludzkiemu", ale zaprzeczył jakiemukolwiek napastowaniu Heard. Wyjaśnił, że "jeżeli to było złe w jej oczach, to doceniam, że o tym mówisz". Dodał, że "wychowywał wówczas córkę i jego zdaniem był jednocześnie odpowiedzialnym rodzicem".

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.