Masz Amazon Prime? Dostaniesz darmowy rok Nintendo Switch Online

Marcin Czajkowski
29.03.2019 18:51
nintendo|undefined Fot. shutterstock

Twitch pod koniec marca ogłosił, że wszyscy subsrybanci Twitch Prime otrzymają za darmo roczny dostęp do Nintendo Switch Online.

Nintendo Switch Online to usługa, która nie tylko pozwala na grę online na Switchu, ale również m.in. daje dostęp do sporej biblioteki gier na NES-a, w które jej subskrybanci mogą zagrać na nowej konsoli od Nintendo. Pod koniec marca 2019 roku Amazon, który jest właścicielem Twitcha, ogłosił, że każdy, kto korzysta z usługi Amazon Prime lub Twitch Prime otrzyma za darmo dostęp do Nintendo Switch Online na rok.

Przeczytaj także

Sukces Nintendo Switch

Chyba można założyć, że sukces Switcha zaskoczył nawet samo Nintendo. Na konsolę wychodzą coraz to nowe gry, a sam projekt jest rozwijany chociażby przez zestawy VR czy inne akcesoria. Nie dziwi zatem promocja, którą Nintendo przygotowało razem z Twitchem. Każdy użytkownik, który subskrybuje usługę Amazona będzie mógł za darmo grać na Switchu przez najbliższe 12 miesięcy.

Co więcej, promocja obejmuje też użytkowników, którzy już są subskrybantami Nintendo Switch Online - w takim wypadku okres promocyjny zostanie dodany do ich kont.

Oprócz możliwości grania w sieci, Nintendo Switch Online to też szereg innych korzyści. Wymienić należy tutaj dostęp do bogatej biblioteki gier na NES-a, czy też ekskluzywnych dla usługi tytułów - jak Tetris 99 chociażby. Promocja na usługę cieszy tym bardziej, że kilka dni przed jej startem zaprezentowanych zostało kilkanaście nowych tytułów na Switcha - głównie gry niezależne, w których oferuje tryb multiplayer.

Przeczytaj także

Promocja Amazon Prime - kiedy i jak?

Nie dostaniemy 12 miesięcy Nintendo Switch Online od razu - odbywać będzie się to w dwóch ratach. Za pierwszym razem, otrzymamy darmowe trzy miesiące, a po ich upływie, kolejne dziewięć. Amazon chce się w taki sposób zabezpieczyć przed januszami, którzy wykorzystaliby darmowy miesiąc usługi Prime do odebrania prezentu.

W promocji możemy wziąć udział do 20 września 2019 roku.

Marcin Czajkowski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.