Uczestnik "Milionerów" nie znał odpowiedzi na pytanie o Depeche Mode. A Ty wygrałbyś 250 tys. złotych?

01.12.2021 16:00
Milionerzy Hubert Urbański Fot. Bartosz KRUPA/East News

Pytanie o Depeche Mode sprawiło sporo kłopotu uczestnikowi "Milionerów". Znalibyście prawidłową odpowiedź?

Zainteresowanie teleturniejem "Milionerzy" nadal nie słabnie. W popularnym programie często pojawiają się pytania z muzycznego świata. Prowadzący Hubert Urbański pytał już o Joy Division czy Blues Brothers. W ostatnim odcinku padło pytanie o zespół Depeche Mode, które było warte 250 tysięcy złotych. Zagadnienie było łatwe dla fanów twórczości zespołu, ale uczestnik teleturnieju poległ. Sprawdźcie, czy dalibyście radę wygrać 250 tysięcy złotych. 

Polecamy

Milionerzy: Pytanie o Depeche Mode za 250 tys. złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi

Uczestnik programu "Milionerzy", pan Emil otrzymał muzyczne pytanie warte aż 250 tys. złotych. Hubert Urbański zapytał podchwytliwie o Depeche Mode:

Oczywiście pytanie dotyczy miasta, w którym został założony zespół Depeche Mode. Uczestnik nie znał odpowiedzi, postanowił skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do przyjaciela. Kolega również nie orientował się w temacie i strzelał, że odpowiedź A. może być prawidłowa. Uczestnik postanowił nie ryzykować i zakończyć grę. Dobrze zrobił, bo prawidłowa odpowiedź to B. - Basildon.

Polecamy

W "Milionerach" dotychczas pojawiły się pytania o gatunek indie, serial "Gra o Tron" czy instrumenty dęte drewniane. Jak więc widać, fani muzyki i filmów mają niezłe pole do popisu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.