Nie żyje gwiazdor "Ojca Mateusza" i filmu Patryka Vegi. Miał tragiczny wypadek

28.06.2021 10:49
Nie żyje gwiazdor "Ojca Mateusza" i filmu Patryka Vegi. Miał tragiczny wypadek Fot. shutterstock.com

Nie żyje Krzysztof Chromiński. Aktor znany z wielu filmów i seriali zmarł w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Miał zaledwie 37 lat.

Nie żyje Krzysztof Chromiński, znany polski aktor

Jak podaje Życie Pabianic, Krzysztof Chromiński był ofiarą tragicznego wypadku samochodowego. Mężczyzna 19 czerwca prowadził samochód po drodze wojewódzkiej nr 485 w Hucie Dłutowskiej w okolicach Pabianic.

Polecamy

37-latek stracił panowanie nad pojazdem w trakcie wyprzedzania innego samochodu. Zjechał w pobocze, uderzając w przydrożne drzewo. Po krótkim czasie na miejsce dotarły służby ratunkowe, które uwolniły z pojazdu nieprzytomnego mężczyznę.

Chromiński został szybko przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali. Niestety aktor zmarł w sobotę 26 czerwca 2021 roku na oddziale intensywnej terapii.

Krzysztof Chromiński był aktorem z wykształcenia - ukończył łódzką szkołę filmową. Grał drugoplanowe role w popularnych filmach i serialach. Widzowie mogą go pamiętać z seriali "M jak Miłość", "Na sygnale", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex", "Lekarze", czy "Na Wspólnej" oraz filmu "Polityka" Patryka Vegi. Chromiński miał 37 lat.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.