Nie żyje mama Sylvestra Stallone'a, Jackie. Miała 98 lat

22.09.2020 10:18
Nie żyje mama Sylvestra Stallone'a, Jackie. Miała 98 lat Fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

W wieku 98 lat odeszła Jackie Stallone, znana astronom, promotorka wrestlingu, a także matka absolutnej ikony Hollywood, Sylvestra Stallone'a. O śmierci poinformowało TMZ.

Według źródeł tabloidu, Jackie Stallone odeszła niedawno, a okoliczności wokół jej śmierci są nieznane. 

Nie żyje mama Sylvestra Stallone

Stallone urodziła się 29 listopada 1921 roku jako Jacqueline Labofish, a poślubiła Franka Stallone'a Seniora w 1945 roku. Para rozstała się w 1957 roku, kiedy mieli już dwójkę dzieci - Sylvestra i Franka Jr.  Wychodziła za mąż łącznie 3 razy i doczekała się 6 dzieci.

Przeczytaj także

Kobieta raczej trzymała się z daleka od blichtru otaczającego jej syna Sylvestra, a swoją pasję odnalazła w fitnessie. W latach 80. była promotorką damskiej federacji wrestlingowej GLOW, a później prowadziła klub sportowy dla kobiet, co było nie tylko jej pracą, ale też pasją.

Pozostawała aktywna i jeszcze kilka miesięcy temu pokazywała na Instagramie wideo ze swoich ćwiczeń. Na razie jej rodzina nie opublikowała żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie jej śmierci. Jackie Stallone miała 98 lat. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.