Nowy zwiastun God of War Ragnarok zapowiada nam epicką jazdę bez trzymanki. Zobaczcie zapowiedź

14.09.2022 14:29
Nowy zwiastun God of War Ragnarok zapowiada nam epicką jazdę bez trzymanki. Zobaczcie zapowiedź Fot. materiały prasowe/Sony Santa Monica

W sieci pojawił się kolejny pełnoprawny zwiastun gry God of War Ragnarok, która będzie kontynuacją (i podobno zamknięciem) przygód Kratosa i Atreusa w świecie mitologii nordyckiej. Zobaczcie wideo.

God of War Ragnarok - nowy zwiastun gry robi ogromne wrażenie

Fani PlayStation przez ostatnie lata byli rozpieszczeni ilością świetnych exclusive'ów na konsole Sony - God of War z 2018 roku był jednym z powodów, dla którego PS4 "wygrało" poprzednią generację sprzętu do grania. Twórcy dość szybko zaczęli prace nad kolejną częścią przygód Kratosa i Atreusa, a teraz nareszcie doczekaliśmy się nowego zwiastuna ich kolejnych potyczek z nordyckimi bóstwami pokroju Thora.

Polecamy

A tych będzie sporo - już w samej zapowiedzi God of War Ragnarok widzimy, że na naszej drodze stanie Thor, nowe Walkirie, a wilki Skoll i Hati wyruszą po słońce i księżyc (moment rozpoczęcia tytułowego Ragnaroku). W grze odwiedzimy oczywiście nowe lokacje, a także odświeżone wersje starszych miejsc (dom Kratosa i Atreusa, królestwo Elfów, czy Muspelheim), a po drodze znajdziemy też nowych sojuszników.

Ze zwiastuna God of War Ragnarok dowiadujemy się również, że gra będzie rozwijała poruszane w poprzedniej odsłonie tematy przeznaczenia, oszukiwania losu oraz tego, jak sekrety wpływają na życie nasze i naszych najbliższych. 

Polecamy

Krótko mówiąc, wygląda na to, że ponownie będzie poważnie, mistycznie i zdecydowanie epicko - zwłaszcza, gdy Kratos mówi: "Śmierć będzie mnie mogła posiąść, kiedy na mnie zasłuży". Let's go:

Sony ogłosiło też oficjalną datę premiery God of War Ragnarök. Gra zadebiutuje już 9 listopada 2022 roku na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5, a w przyszłości najprawdopodobniej pojawi się też w wersji na pecety.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.