Przegrał zakład i od dwóch miesięcy mieszka na dachu. Będzie mógł wrócić do domu gdy jego drużyna wygra w końcu mecz

14.11.2019 12:50
bengals fan|undefined Fot. źrodło: Screen, Local12

Fan Cincinnati Bengals nie spodziewał się, że tegoroczny sezon NFL tak bardzo da mu w kość. Wiedział, że jego zespół jest słaby, ale nie myślał, że aż tak.

W trakcie piątego meczu sezonu, gdy Cincinnati Bengals podejmowali u siebie zespół Z Arizony, Jeff Lanham wypowiedział zdanie, którego teraz bardzo żałuje. Przekonany o tym, że jego zespół w końcu wygra, Jeff zapowiedział, że zamieszka na dachu swojego baru do momentu gdy "Pantery" w końcu kogoś pokonają. Od tego dnia minęły dwa miesiące, a Bengals mogą się poszczycić 10 porażkami i brakiem jakichkolwiek zwycięstw w tym sezonie.

Mężczyzna zamieszkał na dachu, bo jego zespół przegrał mecz

Wierny kibic postanowił dotrzymać swojego słowa i opuścił żonę, aby zamieszkać na dachu należącej do niego knajpy.

Przeczytaj także

To, co zaczęło się jako żartobliwy zakład, przerodziło się w koszmar dla całej rodziny.

Tu jest tak nudno. Można umrzeć z nudów w ciągu dnia. Nic nie masz do roboty. Nie masz gdzie pójść. Tylko siedzisz.

- wyjaśnił Jeff, którego zespół zmierzy się 17.12.2019 z Oakland Raiders. Jak opowiada żona kibica, nigdy jeszcze tak bardzo nie zależało jej na zwycięstwie Bengali.

Zawsze mówiłam, że nigdy nie modliłam się, aby wygrać mecz. Znam o wiele poważniejsze powody do modlitwy. Ale przez ostatnie kilka tygodni modlę się: „Proszę, pozwól nam wygrać, żeby Jeff mógł w końcu zejść z tego dachu."

Po miesiącu mieszkania w namiocie na dachu budynku Jeff zdecydował trochę udekorować swoje gniazdko. W tym momencie odwiedzający mogą usiąść z gospodarzem na kanapie, zjeść trochę przekąsek i obejrzeć mecz na 50-calowym telewizorze.

Jak wyjaśniają amerykańscy dziennikarze, niestety nie zapowiada się, aby Jeff miał zejść z dachu w ciągu najbliższych tygodni. Jego "Pantery" będą bowiem mierzyły się z jednymi z najlepszych drużyn w lidze: Oakland Raiders i Pittsburgh Steelers.

Zobacz także: Kot, który przerwał mecz NFL nadal na wolności!

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.