Przerażające przepowiednie Baby Wangi. Co się stanie w 2020 roku?

16.12.2019 16:01
Przepowiednie Baby Wangi|undefined Fot. Shutterstock

Pochodząca z Bułgarii najsłynniejsza znachorka i jasnowidząca, Baba Wanga, trafnie przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz atak na World Trade Center 11 września 2001 roku. Sprawdźcie, co na ten temat mówiła Baba Wanga!

Od niepamiętnych czasów ludzie z niepokojem patrzą w przyszłość i starając się zapobiec najgorszemu, śledzą przepowiednie i proroctwa. Wypatrują także znaków końca świata i apokalipsy.

Co nas czeka w 2020 roku? Sprawdźcie, co na ten temat mówiła Baba Wanga. Kobieta, zwana Nostradamusem Bałkanów, przepowiedziała dojście Hitlera do władzy, wybuch drugiej wojny światowej, zatonięcie okrętu Kursk oraz atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku.

Przepowiednie 2020: Baba Wanga

Według jej proroctw w 2020 roku prezydent Stanów Zjednoczonych ma zachorować na nieznaną chorobę i stracić słuch, Świat doświadczy wielkiego kryzysu gospodarczego, zaś ochroniarz Władimira Putina zaplanuje na niego zamach.

Przeczytaj także

Prezydent Stanów Zjednoczonych nagle zachoruje, przestanie słyszeć i będzie miał trudności z poruszaniem się. Stanie się to w ciągu jednej nocy. Niestety lekarze nie będą w stanie zdiagnozować choroby, a tym samym podjąć skutecznego leczenia przywódcy. O tym czy Donald Trump przeżyje, niestety przepowiednia nie wspomina.

Nie najlepsze przepowiednie dotyczą także głowy innego supermocarstwa. Według przepowiedni Baby Wangi w przyszłym roku zagrożone będzie życie samego prezydenta Władimira Putina. Zamachu na życie polityka ma dokonać ktoś z jego osobistej ochrony.

Kolejną straszną rzeczą, która ma spotkać Rosjan, będzie upadek meteorytu na wschodzie ich kraju, skutkiem czego w Azję uderzy Tsunami. Kontynent ucierpi również z powodu trzęsienia ziemi o sile 7,5 stopnia w skali Richtera, w którym zginie wielu ludzi a Pakistan, Chiny, Japonię i Alaskę nawiedzi wielka powódź.

Kolejnym tragicznym w skutkach wydarzeniem, które ma nastąpić w 2020 roku, ma być ostateczne opuszczenie Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Ten krok pociągnie za sobą poważne skutki ekonomiczne i społeczne dla Zjednoczonego Królestwa, które pogrążą kraj w strasznym kryzysie.

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski przepowiedział, jaka będzie zima 2019/2020. Przepowiednia zadziwia [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.