Rasa ludzka pochodzi od kosmitów. Szokujące odkrycie archeologów

Romana Makówka
22.06.2018 16:36
Rasa ludzka pochodzi od kosmitów. Szokujące odkrycie archeologów Fot. shutterstock.com

Szokujące odkrycie archeologów. Starożytna czaszka znaleziona w czasie wykopalisk jest dowodem na to, że wszyscy pochodzimy od kosmitów.

Nie od dziś archeolodzy odkopują w różnych zakątkach świata czaszki wyglądające, jakby były z innej planety. Dziwne o wydłużonych kształtach, często różniące się swoją gęstością i ciężarem od przeciętnej ludzkiej czaszki.

Czy owe artefakty są dowodem na istnienie pozaziemskiej cywilizacji, która przez tysiące lat odwiedzała naszą planetę i żyła w symbiozie z Ziemianami? Czy czaszki przypominające głowy posagów z Wysp Wielkanocnych to wybryk natury, błąd genetyczny czy dowód na krzyżowanie się ludzi z istotami z innej planety. Do tej pory nikomu nie udało się jednoznacznie stwierdzić czym są niesamowite znaleziska rozsiane po całym świecie. Niedawne odkrycie rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości. Starożytni kosmici tysiące lat temu skolonizowali Ziemię, a my jesteśmy ich potomkami.

Mumie w Paracas

Chyba najbardziej głośnym znaleziskiem, były mumie w Paracas. Odkryła je w 1928 roku ekspedycja archeologów pod kierownictwem Julio Tello, w czasie gdy prowadziła wykopaliska na półwyspie Paracas w odległości około 200 km na południe od Limy. Przeprowadzone wiele lat po odkryciu badania naukowe wykazały, że pobrane z mumii próbki zawierały mtDNA (mitochondrialne DNA) z mutacjami nie występującymi u ludzi i naczelnych.

shutterstock_757112551 Fot. foto: shutterstock.com

Jednak czaszki i nienaturalnych kształtach znajdowały się także w Egipcie, Syrii, Iraku, Kongo, Sudanie, w obu Amerykach, a także w Europie. Naukowcy są zdania, że Moai z Wyspy Wielkanocnej również przedstawiają figury z wydłużonymi głowami. Ten typ czaszek, pochodzący z wczesnego średniowiecza, odkryto też na Półwyspie Bałkańskim jak również u Hunów i Alanów oraz podbitych przez nich wschodnich Germanów i Wandalów (Ostrogotów, Burgundów czy Rugiów), a także ludy Międzymorza.

shutterstock_1024111516 Fot. foto: shutterstock.com

Dziwna ceramika

Na ceramice pochodzącej z przełomu er, plemiona Królestwa Kuszanów (dzisiejsze Indie północne, Pakistan, Tadżykistan, Uzbekistan i część Afganistanu) pokazane są istoty o dziwnych głowach, w których mogłyby się pomieścić aż dwa ludzkie mózgi. Znani z tego typu deformacji byli również członkowie plemion lukajańskich, aborygeni z Australii oraz ludy z Tahiti, Samoa i Hawajów. Najstarsze artefakty pochodzą z pre-neolitu i datowane są na około 10 - 15 tysięcy lat przed naszą erą. Wielu naukowców twierdzi, że wszystkie te odkrycia nie są zbiegiem okoliczności i świadczą o pozaziemskim pochodzeniu ludzkiej rasy, która w prostej linii wywodzi się od starożytnych kosmitów.

Szokujące znalezisko

Jednak najbardziej szokującym dowodem, na pozaziemskie pochodzenie ludzi, jest przedstawione dwa dni temu zdjęcie idealnie zachowanej czaszki, opublikowane przez portal naukowy Physics-Astronomy.com.

Czaszka-kosmity

Ze względu na rangę tego odkrycia  i ogromne zainteresowanie zarówno naukowców, jak i światowych mediów, miejsce odkrycia utrzymywane jest w ścisłej tajemnicy. Zachowana w doskonałym stanie czaszka zostanie poddana szczegółowym badaniom, których wyniki poznamy najwcześniej za kilka tygodni. Archiwum Tajemnic Antyradia.pl będzie dogłębnie przyglądać się tej sprawie i poinformuje Was niezwłocznie o nowych faktach.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.