Rey oświadczyła się Kylo Renowi podczas Star Wars Celebration. Zobacz zaręczyny cosplayerów

Sergiusz Kurczuk
19.04.2019 12:09
Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy|undefined Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Podczas Star Wars Celebration doszło zaręczyn dwójki głównych bohaterów nowej trylogii "Gwiezdnych Wojen". Czy w nadchodzącym IX epizodzie sagi będzie podobnie?

Nowa trylogia "Gwiezdnych Wojen" ma swoich wrogów, ale znacznie więcej zwolenników, o czym świadczy nie tylko komercyjny sukces filmów "Przebudzenie Mocy" i "Ostatni Jedi", ale również ich wpływ na popkulturę. Nerdy i geeki na całym świecie przejęli elementy pojawiające się w dwóch częściach trzeciej trylogii i wpletli je w swoje życia. Przykładem tego stanu rzeczy może być romantyczne zdjęcie z Star Wars Celebration 2019 w Chicago, na którym para cosplayerów w strojach głównych bohaterów nowej trylogii "Gwiezdnych Wojen" spełnia marzenia tysięcy fanów z całego świata.

Przeczytaj także

Chodzi o zjawisko zwane Reylo - romantyczne uczucie pomiędzy Kylo Renem i Rey.

Reylo - co to jest?

Od premiery "Przebudzenia Mocy" fani snują teorię, że koniec końców drogi Rey (Daisy Ridley) i Kylo Rena (Adam Driver) połączą swoje drogi w wątku romantycznym. Ich miłość jest właśnie określana mianem Reylo. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wydarzenia w nowej trylogii "Star Wars" na spełnienie tych marzeń raczej nie ma co liczyć. Fani mogą je jednak realizować, własnoręcznie wcielając je w życie.

Jak donosi Sean Keane z portalu CNET.com, podczas Star Wars Celebration w Chicago para cosplayerów ze Szwecji postanowiła wejść na nowy etap swojego związku w kostiumach Kylo Rena i Rey. Jak Robert i Liv prezentują się jako Reylo?

Para poznała się przez internet i jest ze sobą od trzech lat. Miłośnicy "Gwiezdnych Wojen" wybrali się na konwent, gdzie zaprezentowano zwiastun IX epizodu oraz fragmenty nadchodzącego serialu "The Mandalorian". Oboje zapamiętają jednak ten dzień z zupełnie innego powodu. W strojach bohaterów "Gwiezdnych Wojen" stanęli na tle fototapety przedstawiającej Ahch-To, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Liv postanowiła wykorzystać sytuację i oświadczyć się swojemu partnerowi. Podarowała mu pudełeczko, w którym znajdowały się dwa pierścionki i liścik z napisem "Robert, kocham cię. Wyjdziesz za mnie?".

Chłopak oczywiście się zgodził, chociaż przyznał, że kompletnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Jakby emocji było mało, zaręczyny przypieczętował mężczyzna w stroju Luke'a Skywalkera. Okazało się, że Liv planowała oświadczyny od jakiegoś czasu i w swój misterny plan zaangażowała Phil (przebranego za Skywalkera) oraz jego żonę Lorraine, którzy należą do charytatywnej grupy cossplayerów o nazwie Saber Guild Endor.

"Star Wars: The Rise of Skywalker" - kiedy premiera?

Czy podobną scenę zobaczymy w filmowych "Gwiezdnych Wojnach"? Nie wykluczone, chociaż fabuła "Ostatnich Jedi" wskazuje na inny obrót spraw. Przekonamy się za kilka miesięcy. Polska premiera filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker" została zaplanowana na 19 grudnia 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy wiesz, że zwiastun "Star Wars IX" odtwarza fragment słynnego filmu Alfreda Hitchcocka?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.