Snoop Dogg i Undertaker łączą siły, by pokonać rasizm w USA

23.11.2020 11:41
Snoop Dogg Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Spoop Dogg  - legenda hip-hopu i Undertaker - legenda wrestlingu postanowili połączyć siły. Nie tylko z komercyjnych powodów. Chcą wspólnie zniszczyć rasizm w USA.

Snoop Dogg to jeden z najbardziej znanych amerykańskich raperów i przedstawicieli środowiska hip-hopowego na świecie. Undertaker jest legendą wrestlingu i jednym ze słynniejszych zapaśników federacji WWE. Okazuje się, że łączy ich coś więcej niż barwne życiorysy, długie kariery zawodowe i potężny wpływ na amerykańską kulturę. 

Snoop Dogg i Undertaker łączą siły

Rasizm to zjawisko, które nadal obecne jest na całym świecie. Występuje nawet w tak zróżnicowanym kulturowo państwie jak Stany Zjednoczone, o czym świadczą tegoroczne protesty ruchu Black Lives Matter.

Zobacz także

Ramię w ramię z ofiarami rasizmu stoi wiele znanych osób. W tym Snoop Dogg i Undertaker. Panowie wypowiedzieli się na ten temat w ostatniej instagramowej pogawędce. Obaj postanowili uczcić swoje długie kariery i połączyli siły, by wypromować gadżety przeznaczone dla ich fanów.

Na Twitterze dziennikarza Ryana Satina pojawił się fragment rozmowy Snoop Dogga i Undertakera. Gwiazdorzy nie tylko dyskutowali na temat swoich kolekcji samochodów i motocykli, ale poruszyli również o wiele ważniejszy temat - rasizm w USA. Raper uważa, że znane osoby pomogą zniszczyć postawy i zachowania rasistowskie.

Snoop Dogg i Undertaker rozmawiają o tym, jak branża rozrywkowa pomaga położyć kres rasizmowi, jednocząc ludzi.
Undertaker mówi, że obecnie istnieje zbyt duży podział społeczny z powodu partii politycznych i dla wszystkich byłoby lepiej, gdybyśmy mogli znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia.
Polecamy

Snoop Dogg i Undertaker rozmawiali na temat swojej współpracy również z portalem Complex. W wywiadzie wyjaśnili, co skłoniło ich do połączenia sił. Raper skomentował połączenie sił z zapaśnikiem

Undertaker. 30 lat na ringu. Boss Dogg. 27 lat na scenie. Godfather i Doggfather. Mam ogromny szacunek dla takiej ikony w branży sportowej i rozrywkowej. (...) Nasze ścieżki kariery są podobne pod względem długowieczności i szacunku, jaki spotyka nas ze strony naszych rówieśników. To tylko potwierdza, jak słuszną decyzję podjęliśmy - że połączymy siły, aby uczcić nasze rządy jako Original Deadman i Original Gangsta.

Ikona WWE również skomentowała duet ze Snoopem.

Choć brzmi to szalenie, nasza współpraca ma sens, że dwie postacie tak ważne w popkulturze obchodzą swoje rocznice niemal w tym samym czasie. Nie ma mowy o lepszym kompanie niż Snoop. Oczywiście każdy wie, że wszystko, co robi Snoop, i tak zamienia się w złoto, a potem połowa z tego zamienia się w platynę. Myślę więc, że to naprawdę fajne i dodaje kolejną cegiełkę naszych spuścizn w świecie rozrywki.

Specjalna kolekcja Undertaker x Snoop Dogg obejmuje osiem wzorów T-shirtów, bluzę z kapturem, bluzę z długim rękawem, czapkę i plakat. Każdy z gadżetów zawiera grafiki przedstawiające Snoopa i Undertakera, inspirowane vintage rapowymi obrazkami i kulturą skupioną wokół lowriderów.

Polecamy

Snoop Dogg i Undertaker - kiedy świętują swoje rocznice?

22 listopada 2020 roku odbyło się oficjalne pożegnanie Undertakera trwającej 30-lat kariery zapaśniczej. Doszło do niej podczas tegorocznych Survivor Series - tego samego wydarzenia, na której w 1990 roku wrestler zaczął walczyć na ringu dla WWE. 

23 listopada 2020 Snoop Dogg świętuje natomiast 27. rocznicę premiery swojej debiutanckiej płyty zatytułowanej "Doggystyle". Gadżety dla fanów Snoopa i Undertakera są dostępne w sklepie WWEShop.com.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.