Sześcioletni chłopiec zawisł na wysokości piątego piętra. Głowa utknęła mu między prętami

07.09.2020 09:53
Kraty|undefined Fot. Karol Makurat/REPORTER/ Zdjęcie poglądowe

Sześciolatek nie mógł się oswobodzić z krat antywłamaniowych. Między prętami utknęła mu głowa, przez co zwisał na wysokości piątego piętra.

Dziecięce zabawy mogą doprowadzić do prawdziwej tragedii. Zapewne każdy z Was w dzieciństwie próbował włożyć głowę miedzy pręty na szkolnym korytarzu, czy osiedlowej klatce. O wiele trudniej było się z takiej pułapki wydostać, ku uciesze złośliwych kolegów. Jednak kiedy taka sytuacja ma miejsce na wysokości piątego piętra, powody do żartów znikają.

6-latek zawisł na piątym pietrze z głową między prętami

Do przerażającego wypadku doszło w prowincji Szandong we wschodnich Chinach. Z niewiadomych przyczym 6-letni chłopiec zwisał z okna na piątym piętrze jednego z budynków. Głowa utknęła mu między metalowymi prętami.

Przeczytaj także

Jak czytamy na ABC News, na ratunek chłopcu przyjechali miejscowi strażacy. Ekipa dwunastoosobowa podzieliła się na dwie grupy, które udzielały pomocy 6-latkowi. Jedna z nich zabezpieczała dziecko od zewnątrz budynku, żeby nie spadło, a druga w środku cięła kraty, aby je uwolnić.

Chociaż sytuacja wyglądała naprawdę groźnie, akcja funkcjonariuszy trwała zaledwie 10 minut. Chłopiec wyszedł z opresji bez szwanku.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.