"The Mandalorian" - fani z Rosji stworzyli kopię statku Mando. Wygląda cudownie

17.03.2021 15:52
"The Mandalorian" - fani z Rosji stworzyli kopię statku Mando. Wygląda cudownie Fot. materiały prasowe/Disney+

This is the way - fani "The Mandalorian" z Rosji postanowili oddać produkcji świetny hołd w postaci stworzenia repliki Razor Crest, czyli statku tytułowego bohatera. Znalazło się nawet miejsce na siedzisko dla Baby Yody!

The Mandalorian - fani stworzyli replikę statku Razor Crest

Pomysłowość i talent niektórych fanów nie zna granic. JustAyaal/JUST CREATE podzielił się na Instagramie zdjęciami i wideo repliki statku Razor Crest z "The Mandalorian". Ten oczywiście nie jest w pełni funkcjonalny i w kosmos nim nie polecicie, ale za to powinien być w miarę przydatny, jeśli kiedyś postanowicie zostać łowcami nagród, co (jeśli wierzyć Wernerowi Herzogowi) jest "skomplikowaną profesją". 

Polecamy

Twórcy podkreślają, że również środek statku jest stworzony zgodnie z oryginałem - zawiera więc podwieszoną "pryczkę" dla małego Baby Yody. Zresztą patrząc na niektóre zdjęcia można je pomylić z oryginałem:

Poniżej możecie natomiast zobaczyć film z Razor Crest:

Polecamy

Statek jest obecnie na pokrytym śniegiem wzgórzu w parku we wschodnio-syberyjskim mieście Jakuck. Statek ma cztery metry wysokości i został wykonany z płyty pilśniowej, metalu i pianki z tworzywa sztucznego. Waży ponad tonę, na jego budowę poświęcono około trzy miesiące. Było jednak warto, bo efekt jest piorunujący. 

Proces tworzenia Razor Crest był utrwalany na wideo, a pełny film dokumentalny ma niedługo trafić do sieci. Zapowiedź materiału zobaczycie poniżej:

"The Mandalorian" powróci na ekrany w niedalekiej przyszłości. Na razie data premiery 3. sezonu nie została potwierdzona.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.