Ugotował matkę, bo kazała mu iść do pracy. Przerażająca zbrodnia 31-latka [WIDEO]

01.10.2020 11:44
garnek z wrzącą wodą - zdjęcie poglądowe|undefined Fot. Oskanov/easystock/Eastnews

Joel Guy Jr. stanął przed sądem za morderstwo rodziców. 31-latek zabił ojca i matkę, bo nie chcieli go dłużej utrzymywać. Ich szczątki chciał rozpuścić w kwasie. Ugotował też głowę matki.

Coraz częściej mówi się o rodzicach, którzy muszą utrzymywać swoje dzieci do trzydziestki, albo nawet dłużej. Joel i Lisa Guyowie z Knoxville w stanie Tennessee postanowili odmówić swojemu synowi Joelowi Guyowi Juniorowi dalszego łożenia pieniędzy. W zemście mężczyzna zamordował ich z zimną krwią. Za swoją zbrodnię stanął przed sądem.

Zabił rodziców, bo nie chcieli mu dać pieniędzy

Południe Stanów Zjednoczonych wielu osobom może kojarzyć się z horrorem zatytułowanym "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Okazuje się, że w słynnej produkcji Tobe'a Hoopera tkwi ziarno prawdy. Bohater tego artykułu co prawda nie mieszkał w Teksasie, ale dokonał tak przerażającej zbrodni, że nie powstydziłby się jej sam Leatherface.

Przeczytaj także

Do zabójstwa Guyów doszło 26 listopada 2016 roku podczas weekendu Święta Dziękczynienia. Jak podaje Daily Mail, 31-letni mężczyzna stanął przed sądem i odpowiadał za zabójstwo własnych rodziców. Kiedy rodzice 27-letniego wówczas chłopaka nalegali, by znalazł w końcu pracę i sam się utrzymywał, doszło do tragedii. Syn wpadł na pomysł, że zamorduje rodziców, pozbędzie się ich ciał i będzie wygodnie żył z ich polis ubezpieczeniowych wartych pół miliona dolarów.

Przeczytaj także

Wcielił swój plan w życie, który spisał na kartce papieru. Zaczął od ojca, którego zaatakował kuchennym nożem. Do napaści doszło w domowej siłowni. Syn zadał mu 42 rany kłute. Matka była w tym czasie na zakupach. Kiedy wróciła do domu, podzieliła los męża. Zginęła od 31 ciosów ostrym narzędziem. Kolejny punkt planu polegał na poćwiartowaniu zwłok i rozpuszczeniu ich w kwasie. Odrąbaną głowę matki postanowił wcześniej ugotować w garnku, by stała się łatwiejsza do zniszczenia.

Przeczytaj także

Nie przewidział jednak, że ktoś może zauważyć makabryczny czyn. Na miejsce przyjechała policja, która aresztowała mordercę własnych rodziców. Cały dom był we krwi. W kolejnych pokojach znajdywano dowody na popełnienie strasznego morderstwa. Nie tylko narzędzia zbrodni, ale również odrąbane fragmenty ciał rodziców mordercy umieszczone w plastikowych workach. Największym szokiem dla funkcjonariuszy była wcześniej wspomniana głowa matki. Gdy policjanci weszli do domu, znajdowała się w garnku we wciąż wrzącej wodzie.

Przeczytaj także

Niebawem zapadnie wyrok w sprawie tego straszliwego morderstwa. Prawdopodobnie Joel Guy Jr. spędzi resztę życia w więzieniu.

Przeczytaj także

Zobacz też: Zabił w Tychach za zwrócenie uwagi na brak maseczki. Ojciec dwójki dzieci umierał kilka dni

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.