Dwulatka przeżyła upadek z 12. piętra. Uratował ją prawdziwy superbohater [WIDEO]

02.03.2021 14:54
dwulatka balkon Fot. Shutterstock

Kierowca z Hanoi okazał się prawdziwym superbohaterem, cudem ratując dziewczynkę spadającą z 12. piętra. Mrożące krew w żyłach wideo ze szczęśliwym zakończeniem nagrała mieszkanka sąsiedniego budynku.

Scena rodem z filmu o Spider-Manie rozegrała się w niedzielę 28 lutego 2021. Jak zrelacjonowały lokalne media, 31-letni Nguyen Ngoc Manh czekał właśnie pod budynkiem, gdzie miał odebrać towar, kiedy nagle usłyszał płacz dziecka. Chwilę później dołączył do niego krzyk kobiety i wołanie o pomoc. Jak powiedział w rozmowie z portalem Vietnam Times:

Gdy tylko usłyszałem, jak ktoś woła o pomoc, wystawiłem głowę z samochodu, rozejrzałem się i zobaczyłem dziewczynkę wychodzącą za balustradę balkonu. 

Dwuletnia dziewczynka znajdowała się na 12. piętrze budynku i trzymając się jedynie na rękach, zwisała ok. 50 m nad ziemią.

Polecamy

Wietnam: Dwulatka spadała z balkonu. Interweniował odważny kierowca [WIDEO]

Vietnam Times podaje, że mężczyzna momentalnie wyskoczył z samochodu i wspiął się na dwumetrowy daszek, by rozeznać się w sytuacji. Nagle dostrzegł, że rączki dziewczynki nie wytrzymały i dwulatka zaczęła spadać. Odważny kierowca nie zastanawiał się ani chwili i narażając życie wyciągnął ręce, by złapać dziecko. Całe zdarzenie zarejestrowała mieszkanka wieżowca stojącego naprzeciwko oraz przemysłowa kamera umieszczona przy budynku.

Hanoi: Dziewczynka przeżyła upadek z 12. piętra

Dwulatka spadła mężczyźnie na kolana. 31-latek zaraz po złapaniu dziecka, wziął je w ramiona. Jak wspomina:

Szybko ją objąłem, a potem zobaczyłem, że z ust cieknie jej krew, bardzo się przestraszyłem.

Dziewczynka została od razu przewieziona do szpitala, gdzie nie stwierdzono żadnych poważnych urazów. Dziecko ma jedynie złamaną rękę i nogę. Jego stan jest stabilny. Dla mężczyzny całe zajście zakończyło się skręconą ręką, wieczną satysfakcją z uratowania życia dziewczynce i dozgonną wdzięcznością jej rodziców. Nguyen Ngoc Manh szybko został okrzyknięty prawdziwym superbohaterem.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.