Widzowie są zażenowani "Familiadą": "Biedę widać gołym okiem"

08.02.2022 13:14
Familiada Fot. TRICOLORS/East News

Fani programu uważają, że twórcy tną koszta i tak ustawiają punktację, by uczestnicy nie wygrywali w programie.

Nie ma chyba nikogo, kto nie obejrzałby chociaż jednego odcinka "Familiady". Teleturniej jest emitowany od 1994 roku i nadal cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, chociaż bardziej fanów interesują wpadki i śmieszne sytuacje niż same rozgrywki. Widzom nic nie umknie i ostatnio zaczęli głośno komentować poziom teleturnieju. Uważają, że twórcy teleturnieju specjalnie tną koszta. O co dokładnie chodzi?

Polecamy

Familiada: Widzowie krytykują teleturniej: "Biedę widać gołym okiem"

Widzowie ostatniego odcinka "Familiady" zauważyli, że finalistom zabrakło tylko 2 punktów do zdobycia pełnej puli, mimo dobrych odpowiedzi. Fani programu uważają, że był to celowy zabieg, bo tego typu sytuacja pojawiała się już wcześniej. W sieci pojawiły się komentarze:

Biedę w "Familiadzie" widać gołym okiem: punktacja jest tak zaniżana, żeby jak najrzadziej wygrywać, nie ma już nawet żadnych nagród pocieszenia typu serki, kuferki, program jest realizowany i montowany na odwal się bez pełnej oprawy muzycznej i nazwiska Pana Karola w napisach. Nie wierzę, że nikt z produkcji nie ogląda powtórek sprzed 5 lat i nie widzi różnicy w poziomie tego programu. Z każdym tygodniem coraz bardziej żal patrzeć jak program upada, a ludzie wygrywają najwyżej po 2 tysiące.
To już przestaje być zabawne, to dwunasta taka sytuacja w tym sezonie, że brakuje mniej niż 10 pkt do wygrania mimo dobrych odpowiedzi. A głównych wygranych padło zaledwie 9.

Widzowie uważają, że jest to spowodowane cięciem kosztów i w programie dochodzi do ustawek. Na razie twórcy teleturnieju "Familiada" nie skomentowali sprawy.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.