Znamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2022. To wnuk słynnego tenora [WIDEO]

21.02.2022 10:22
Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję Fot. Pawel Wodzynski/East News

Posłuchajcie, jak brzmi utwór "River", który zwyciężył w polskich preselekcjach do Eurowizji.

W sobotę, 19 lutego 2022 odbyły się polskie preselekcje do Eurowizji i w tym roku do Turynu pojedzie Krystian Ochman z piosenką "River". Jak brzmi zwycięska piosenka?

Polecamy

Znamy reprezentanta Polski na Eurowizji 2022. To wnuk słynnego tenora [WIDEO]

22-letni Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Z utworem „Prometeusz” wygrał 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w koncercie „Premier” oraz jako pierwszy polski wokalista wziął udział w The Circle Sessions, gdzie zaprezentował na żywo dwa utwory "Lights In The Dark" oraz "Ten sam ja". Ochman na swoim koncie ma złotą płytę za singiel "Światłocienie", jego debiutancki album trafił na szczyt listy przedsprzedaży oraz zadebiutował na 6. miejscu OLiS. 

Posłuchajcie, jak brzmi zwycięski utwór "River", który Krystian Ochman zaśpiewa w Turynie:

Tak o utworze mówi Krystian:

W świecie, w którym większość z nas działa w olbrzymim stresie, nieustannie myślimy o tym, co przed nami i próbujemy zaplanować przyszłość. Z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy i potrzebujemy przerwy od całego tego zgiełku.
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.