Zobaczcie nowy trailer i 50 minutowy gameplay Death Strading
Do premiery "Death Stranding" musimy jeszcze czekać tylko dwa miesiące.
Dzisiaj w nocy Hideo Kojima podzielił się z fanami filmem, który określany jest mianem "briefingu". W video możemy zobaczyć, na czym (mniej więcej) polegać będzie jego gra i o czym będzie jej fabuła. "Briefing" pierwotnie był zaprezentowany na targach w Kolonii kilka tygodni temu. Zobaczymy w nim postaci grane m.in. przez Normana Reedusa i Tommiego Earla Jenkinsa. Akcja gry Kojimy dzieje się w "Zjednoczonych Miastach Ameryki". Po serii ataków terrorystycznych poszczególne miasta zrywają ze sobą kontakt, a celem Sama Bridgesa (protagonisty granego przez Reedusa) jest podróż od miasta do miasta i stworzenie sieci informacyjnej. Sieć ma pomóc przekonać rządy poszczególnych miast do odbudowania świata bez niepotrzebnej agresji i pokazu sił.
Death Stranding na żywo z Tokio
Briefing to nie jedyny film, który dzisiaj trafił do fanów Kojimy. Artysta podczas Tokyo Games Show przedstawił graczom 49-minutowye nagranie, w którym przybliżył graczom gameplay "DS". Trudno ostatecznie przekonać ludzi do swojego tytułu mówiąc jedynie, że jest ona kompletnie nowym typem gry. Kojima od jakiegoś czasu podkreśla, że najlepszym sposobem na poznanie gry jest omijanie wszystkich informacji na jej temat. Hideo chce, abyśmy siadając przed naszymi konsolami, nie mieli żadnych oczekiwań odnośnie tego, co zaraz nas czeka. Dlatego poniższy film oglądajcie, jeśli jesteście pewni, że chcecie odrzeć "Death Stranding" z części jej tajemniczości.
Kojima przejmie scenę Tokyo Games Show jeszcze dwukrotnie w ten weekend. W sobotę i w niedzielę o godzinie 9 czasu polskiego. Łącznie twórca "Death Stranding" planuje pokazać nam łącznie 80 minut swojej gry.
Death Stranding trafi do nas 8 listopada tego roku.
Zobacz także: Playstation 5 zostanie ogłoszone jeszcze we wrześniu?