Zobaczcie wzruszające nagranie, na którym miś koala jest ratowany z pożaru [WIDEO]

21.11.2019 12:53
koala|undefined Fot. źródło: Wikimedia

W trakcie pożarów, które pustoszą Australię od połowy listopada, zginęło już 350 koali. Zwierzęta te są zagrożone wyginięciem i według naukowców może to nastąpić przed 2050 rokiem.

W trakcie tych tragicznych wydarzeń pojawiają się jednak nagrania pokazujące ludzi, którzy robią wszystko, aby uratować jak najwięcej małych torbaczy. Jednym z najbardziej wzruszających nagrań okazało się to, w którym pewna Australijka przeprowadza akcję ratunkową koali o imieniu Lewis.

Ratowany miś koala - WIDEO

Nagranie z przeprowadzonego ratunku możecie zobaczyć poniżej.

Przeczytaj także

Na filmie widzimy, jak kobieta ucieka z przestraszonym koalą w rękach z pożaru. Następnie polewa go wodą, aby złagodzić ból z powstałych w trakcie tragedii oparzeń. Kobieta ze znajomym mężczyzną owija następnie misia w specjalny materiał, a następnie zawozi go do szpitala w Port Macquarie.

Stan strat na 19 listopada 2019 roku to cztery istoty ludzkie i spalony niemalże milion hektarów ziemi uprawnej i buszu w Nowej Południowej Walii i Queensland. Ponad 300 domów zostało zniszczonych przez pożary. Ucierpiało też m.in. Sydney, które musi sobie radzić z bardzo ciężkim smogiem, który zasnuł pobliskie miasta.

Zobacz także: Nashville doczekało się własnego superbohatera. Poznajcie Shadow Patriota

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.