Co, gdyby Martin Scorsese wyreżyserował film Marvela? Zobaczcie zabawną parodię "Irishmana" [WIDEO]

20.11.2019 12:38
Foto: kadr z wideo Fot. kadr z wideo "Marvel Meets The Irishman"

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby film Marvela w reżyserii Martina Scorsese? Już nie musicie.

Martin Scorsese nie schodzi ostatnio z języków. Wielkimi krokami zbliża się premiera jego najnowszego filmu, a co więcej - słynny reżyser wywołał istną burzę swoimi komentarzami odnośnie filmów Marvela. Twórca takich hitów, jak "Chłopcy z ferajny" i "Wilk z Wall Street" oświadczył publicznie, że jego zdaniem filmy o Avengersach to nie kino. Scorsese odwiedził ostatnio program Jimmy'ego Kimmela, który postanowił zażartować ze swojego gościa.

"Irishman" - film Marvela w reżyserii Martina Scorsese

W programie Kimmela zaprezentowano parodię zwiastuna "Irlandczyka" - najnowszego filmu Martina Scorsese. Nowy twór przedstawia kolaborację reżysera z Marvel Studios. Zapomnijcie o Iron Manie, teraz liczy się tylko Irishman.

Przeczytaj także

Wypowiedzi Martina Scorsese, atakujące Marvela, wywołały ogromne poruszenie. Niektórzy popierali jego zdanie (jak chociażby Francis Ford Coppola i Ken Loach), inni dawali wyraz swojemu oburzeniu. Do jego wypowiedzi odnieśli się między innymi Robert Downey Jr., James Gunn, Jon Favreau, Chris Evans, a nawet polski reżyser Krzysztof Zanussi. Scorsese ostatecznie wycofał swoje stanowisko, określając kino superbohaterskie "innym rodzajem sztuki".

Przeczytaj także

"Irlandczyk" zadebiutuje już 27 listopada 2019 roku na platformie Netflix. W rolach głównych zobaczymy Roberta De Niro, Ala PacinoAnnę Paquin, Bobby'ego Cannavale'a i Harveya Keitela.

Zobacz też: W sieci pojawiły się pierwsze recenzje "Irlandczyka". Jak oceniany jest najnowszy film Scorsese?  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.