Facebook: Jak sprawdzić, czy komentarz został ukryty?

Karolina Woźniak
15.02.2019 12:24
facebook - ukrywanie komentarzy|undefined Fot. : shutterstock.com

Facebook bardzo często wprowadza opcje, które znacznie polepszają wrażenia użytkowania tego popularnego portalu. Jedną z takich funkcji, jest ukrywanie komentarzy. Jak ukryć komentarz na Facebooku i jak sprawdzić, czy komentarz został ukryty?

Facebook co chwile wprowadza nowe opcje, które mają ulepszać działanie strony i polepszać jakość popularnego portalu. Jedną z takich opcji jest ukrywanie komentarzy. Ta przydatna funkcja pomoże nam schować komentarz, który jest na przykład wulgarny. Nikt bowiem nie chce mieć takich "kwiatków" pod swoimi postami, prawda?

Poza możliwością usuwania komentarzy Facebook oferuje nam ukrywanie ich. Zastanawiacie się na pewno, na czym polega ukrywanie komentarzy i jak ukryć komentarz na Facebooku? Pędzimy do Was z wyjaśnieniem.

Przeczytaj także

Facebook: ukrywanie komentarzy

Wiele osób zastanawia się, jak ukryć komentarz i jak sprawdzić, czy komentarz faktycznie został ukryty. Osoby, które używają aplikacji Facebook na telefonie powinny przytrzymać palec nieco dłużej na polu komentarza. Wyświetlią się różne opcje, a jedną z nich będzie właśnie polecenie "Ukryj". W przypadku chęci ukrycia komentarzy z poziomu komputera powinniśmy najechać kursorem na komentarz i kliknąć ikonkę trzech kropeczek, a następnie wybrać opcję "Ukryj komentarz".

Jak sprawdzić czy komentarz został ukryty?

Jeśli komentarz zostanie ukryty przez moderatora strony, należy pamiętać o tym, że nikt, poza autorem komentarza, go nie zobaczy. To sprawia, że trudniej zauważyć, że komentarz został ukryty. Istnieje jednak możliwość sprawdzenia, czy komentarz faktycznie został ukryty. Najlepszym sposobem jest uruchomienie przeglądarki w trybie prywatnym, wylogowanie się z portalu, a następnie sprawdzenie strony danego fanpage'a. 

Może się jednak zdarzyć, że fanpage będzie niedostępny dla niezalogowanych użytkowników. Wtedy najlepiej poprosić kogoś znajomego o sprawdzenie, czy komentarz dalej znajduje się pod postem albo zalogować się z innego konta.

Zobacz także: >>Facebook: Czy serwis będzie nieczynny pod koniec lutego 2019 roku?<< 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.