Nie tylko Sasha Grey - Idris Elba zagrał jedną z głównych ról w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

09.12.2022 15:04
Nie tylko Sasha Grey - Idris Elba zagrał jedną z głównych ról w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Fot. materiały prasowe/CD Projekt RED

8 grudnia 2022 roku odbyła się kolejna edycja The Game Awards, podczas której mnóstwo twórców pokazało zwiastuny swoich nowych produkcji - wśród nich pojawiła się zapowiedź dodatku do Cyberpunka 2077 o tytule Phantom Liberty.

Idris Elba zagrał jedną z głównych ról w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

W przyszłym roku ma zadebiutować Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, czyli pierwsze fabularne rozszerzenie popularnej produkcji od CDPR. Nowa produkcja ma być utrzymana w klimacie dreszczowca i zabierze graczy w zupełnie nową dzielnicę Night City.

Polecamy

Nie znamy zbyt wielu szczegółów fabularnych nadchodzącego dodatku - wiemy jednak, że V podejmie się roboty dla organizacji FIA. Współpraca z nowym, mrocznym rządem jest czymś, co niezbyt przypada do gustu Johnny'emu Silverhandowi - w zwiastunie słyszymy bowiem Keanu Reevesa, który powróci do roli naszego bardzo samoświadomego cyberwszczepu.

Jednak Keanu nie jest jedynym hollywoodzkim gwiazdorem, który zagra jedną z głównych ról w polskiej grze - w nowej zapowiedzi Phantom Liberty poznajemy agenta wspomnianego FIA Salomona Reeda. W niego wcieli się Idris Elba, gwiazdor "Prawa ulicy", "The Suicide Squad", czy "Pacific Rim". Kolejny zwiastun dodatku do Cyberpunka 2077 zobaczycie poniżej:

Polecamy

CDPR potwierdził jednak, że to rozszerzenie nie może wyjść w takim stanie, co oryginał - dlatego twórcy postanowili wydać Phantom Liberty tylko na konsole Xbox Series X/S, PlayStation 5 i pecety, pomijając Xbox One i PS4. Dodatkowo wiemy, że obszerne DLC do Cyberpunka 2077 ma wyjść w 2023 roku (chociaż nie podano konkretnej daty premiery).

Oprócz tego na stronie CP2077 nie poznamy więcej szczegółów fabularnych, co zresztą nie jest dziwne - biorąc pod uwagę jak daleko jesteśmy jeszcze od daty premiery, to firma ma mnóstwo czasu na zaprezentowanie nowych informacji. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.