Potrącił dziecko na rowerze, a potem uciekł z miejsca zdarzenia [WIDEO]

15.05.2023 12:16
Potrącił dziecko na rowerze, a potem uciekł z miejsca zdarzenia [WIDEO] Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Do całego zdarzenia doszło w Łodzi i zarejestrowała ją kamera innego samochodu. Kierowca chwilę porozmawiał z matką dziecka, a następnie odjechał w siną dal.

Potrącił dziecko na pasach, a potem uciekł z miejsca zdarzenia

Do opisywanej sytuacji doszło 13 maja 2023 roku w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Rydzowej i Lnianej około 15. Kierowca czerwonego samochodu zjeżdżał z ronda i potrącił przejeżdżającą po przejściu dla pieszych i rowerzystów dziewczynkę. 

Dziewczynka dość szybko o własnych siłach wstała i przeszła na chodnik. Początkowo sprawca nie wychodził z samochodu. Na miejscu szybko pojawiła się (jak przypuszczamy) matka, która najpierw uderzyła w drzwi po stronie kierowcy, a następnie podbiegła do dziecka.

Przechodzący obok nastolatkowie przenieśli leżący na ulicy rower w kierunku dziewczynki i kobiety, a następnie przeszli przez pasy. Sprawca natomiast przez moment wyszedł z samochodu, zamienił kilka zdań z matką i jej dzieckiem, a następnie ponownie wszedł do podjazdu i odjechał z miejsca zdarzenia. 

W materiale widzimy, że podczas krótkiej rozmowy matka najprawdopodobniej zaczynała dzwonić na policję, a z opisu wideo na stronie Stop Cham czytamy, że sugerowała, by kierowca zjechał na parking obok. Tego jednak nie zrobił:

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Redakcja Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.