Przez rok udawał trupa na TikToku. W końcu dostał propozycję zagrania... trupa w serialu

06.06.2023 12:11
miejsce zbrodni Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

TikToker wrzucał kilkaset nagrań, jak udaje trupa i w końcu został zauważony przez producentów "CSI: Vegas".

Ludzie mają różne dziwne hobby, ale ten facet wszystkich przeskoczył. Przez bity rok udawał na TikToku trupa marząc o tym, by w końcu zagrać rolę nieboszczyka w jakiejś produkcji. Jego starania się opłaciły, bo rzeczywiście dostał rolę trupa. Ta historia jest niesamowita.

Przez rok udawał trupa na TikToku. W końcu dostał propozycję zagrania... trupa w serialu

Z jakiegoś powodu Josh Nalley z Kentucky bardzo chciał zagrać trupa w filmie czy serialu. Mężczyzna stwierdził, że praca przed kamerą go stresuje, ale może grać nieboszczyka. W październiku 2021 wrzucił swój pierwszy filmik na TikToku, gdzie udawał trupa leżąc bez ruchu w strumieniu. Zabawa na tyle mu się spodobała, że przez bity rok wstawiał tego typu nagrania. Nalley udawał zwłoki m.in. w pokoju hotelowym, w parkach, dawał się też zawinąć w czarną folię. Niejednokrotnie jego filmiki zostały uznane za treści wrażliwe i były opatrzone specjalnym komunikatem. Chociaż wywoływały sporo kontrowersji, to konto TikTokera nie zostało usunięte.

W końcu nadszedł ten dzień, gdy Josh Nalley otrzymał propozycję zagrania trupa w "CSI: Vegas". Pod jednym z jego filmików producenci po prostu napisali "Masz wolny weekend?". Tym oto sposobem, Nalley otrzymał propozycję pracy i spełnił swoje marzenie - zagrał trupa na prawdziwym planie filmowym. Co robi teraz? Dalej nagrywa filmiki, na których udaje zwłoki i liczy, że ponownie będzie mógł zrobić to przed kamerami.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.