Interpol w Polsce: Rozpiska czasowa koncertu

07.06.2023 14:23
Interpol Fot. shutterstock.com

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Interpol na dwóch koncertach w Polsce już w czerwcu 2023! Słynny nowojorski zespół wystąpił 6.06 w krakowskim Klubie Studio oraz 7.06 w warszawskiej Stodole. Będą to pierwsze koncerty klubowe zespołu w naszym kraju.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Zaczynali jako jeden z kluczowych zespołów nowojorskiego rockowego odrodzenia z początków XXI wieku, a od ponad 20 lat pozostają w czołówce najważniejszych grup gitarowych na świecie. Dzięki takim utworom jak "Evil", "The Heinrich Maneuver", „Rest My Chemistry” czy "All the Rage Back Home" Interpol zbudował status rockowej ikony, z ponad 2 miliardami streamów w skali globalnej.

W ubiegłym roku ukazał się ich 7 album „The Other Side of Make-Believe”, a Paul Banks, Daniel Kessler i Sam Fogarino nigdy nie stracili poczucia sensu, ani wspólnego celu i są nadal świetnie działającym muzycznym organizmem. Przez lata próbowano przypisywać im łatki, jak alternatywa czy indie. Ale Interpol ich nie potrzebuje. To po prostu jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wytrwałych rockowych grup XXI wieku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.