Interpol na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

04.07.2019 17:31
Interpol na Open'er Festival |north Fot. Wojtek Rojek

Jak polscy fani bawili się na koncercie Interpol w Gdyni? Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Fanom gitarowych brzmień na pewno nie umknął koncert grupy Interpol, która wystąpiła na Open’er Festival 3 lipca 2019. Tuż przed koncertem zaczął się deszcz, ale całe szczęście występ kapeli odbył się na zadaszonej scenie Tent Stage. Już od pierwszych dźwięków zespół dosłownie zaczarował publiczność swoimi post-punkowymi brzmieniami. To był zdecydowanie jeden z ciekawszych momentów pierwszego dnia Open'er Festival 2019.

Interpol na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Koncert Interpol rozpoczął się od piosenki "C'mere", potem kolejno usłyszeliśmy "If You Really Love Nothing", "Public Pervert" oraz "The Heinrich Maneuver". W sumie kapela zaprezentowała 16 utworów, które słuchało się na wstrzymanym oddechu. Muzyka Interpol wprowadza słuchacza w pewnego rodzaju trans i ciężko było wrócić na ziemię, gdy kapela zeszła ze sceny.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Interpol na Open'er Festival 2019:

Open'er Festival 2019

Impreza odbywa się w dniach 3-6 lipca 2019. Pierwszego dnia festiwalu zagrali m.in. Vampire Weekend, Idles czy The Voidz, odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things".

Przeczytaj także

Na terenie imprezy możecie wpaść do czerwonego namiotu Antyradia, gdzie spotkanie prezenterów radiowych i otrzymacie specjalne gadżety.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.