Interpol na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

04.07.2019 17:31
Interpol na Open'er Festival |north Fot. Wojtek Rojek

Jak polscy fani bawili się na koncercie Interpol w Gdyni? Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Fanom gitarowych brzmień na pewno nie umknął koncert grupy Interpol, która wystąpiła na Open’er Festival 3 lipca 2019. Tuż przed koncertem zaczął się deszcz, ale całe szczęście występ kapeli odbył się na zadaszonej scenie Tent Stage. Już od pierwszych dźwięków zespół dosłownie zaczarował publiczność swoimi post-punkowymi brzmieniami. To był zdecydowanie jeden z ciekawszych momentów pierwszego dnia Open'er Festival 2019.

Interpol na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Koncert Interpol rozpoczął się od piosenki "C'mere", potem kolejno usłyszeliśmy "If You Really Love Nothing", "Public Pervert" oraz "The Heinrich Maneuver". W sumie kapela zaprezentowała 16 utworów, które słuchało się na wstrzymanym oddechu. Muzyka Interpol wprowadza słuchacza w pewnego rodzaju trans i ciężko było wrócić na ziemię, gdy kapela zeszła ze sceny.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Interpol na Open'er Festival 2019:

Open'er Festival 2019

Impreza odbywa się w dniach 3-6 lipca 2019. Pierwszego dnia festiwalu zagrali m.in. Vampire Weekend, Idles czy The Voidz, odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things".

Przeczytaj także

Na terenie imprezy możecie wpaść do czerwonego namiotu Antyradia, gdzie spotkanie prezenterów radiowych i otrzymacie specjalne gadżety.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.