Vampire Weekend na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

04.07.2019 14:42
Vampire Weekend na Open'er Festival 2019|north Fot. Wojtek Rojek

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu Vampire Weekend, który roztańczył publiczność zebraną pod główną sceną na Open'er Festival 2019.

Jeden z najpopularniejszych muzycznych festiwali w Polsce wystartował 3 lipca 2019. Pomimo zimna i przelotnego deszczu, na lotnisku Gdynia-Kosakowo pojawiło się wiele festiwalowiczów, którzy biegali między scenami, żeby zdążyć na wszystkie najciekawsze koncerty.

Vampire Weekend na Open'er Festival 2019 [GALERIA]

Na scenie głównej zaprezentował się Vampire Weekend, który zagrał pierwszy raz w Polsce. Amerykańska kapela zadebiutowała w 2008 roku, a ich pierwszy imienny krążek wymykał się standardowej definicji indie-rocka. W sumie kapela wydała 4 albumy i dyskografię zespołu zamyka płyta "Father of the Bride", który właśnie promuje Vampire Weekend.

Przeczytaj także

Festiwalowicze na koncercie w Gdyni usłyszeli zarówno piosenki z najnowszego wydawnictwa, jak również stare hity. Zobaczcie, jak publiczność przyjęła występ Vampire Weekend:

Open'er Festival 2019

Pierwszego dnia festiwalu zagrali również m.in. The Voidz i Interpol, odbyło się również spotkanie z gwiazdami serialu "Stranger Things". Na terenie imprezy znajdziecie czerwony namiot Antyradia, gdzie możecie spotkać prezenterów, zrobić sobie zdjęcie na gitarowym tronie, zgarnąć gadżety oraz podładować smartfona. Open'er Festival potrwa od 3 do 6 lipca 2019 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.