Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 1. dnia Pol'and'Rock 2018?

Aleksandra Degórska
03.08.2018 11:33
Pol'And'Rock 2018 - strefa Antyradia|undefined Fot. kadr z wideo

W strefie Antyradia na Pol'And'Rock Festival 2018 fani mogli otrzymać specjalne gadżety, jak również wziąć udział w spotkaniach z gwiazdami.

Pol'And'Rock Festival 2018 wystartował 2 sierpnia 2018. Za nami pierwsze koncerty i wiele emocjonujących chwil. O godzinie 15:00 odbyło się oficjalne rozpoczęcie festiwalu. Podczas tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata na kilku scenach zaprezentuje się ponad 80 zespołów. Festiwalowicze mogą również uczestniczyć w setkach aktywności w strefach sponsorów, partnerów oraz instytucji i organizacji pozarządowych.

Po lewej stronie Dużej Sceny znajduje się strefa Antyradia, w której fani mogli spotkać prezenterów radia. 

Pol'And'Rock Festival 2018 - fani w strefie Antyradia

Pierwszego dnia Pol'And'Rock Festival 2018 odbyły się spotkania m.in. z grupami Goo Goo Dolls czy Big Cyc. Prezenterzy prowadzili również wywiady chociażby z zespołem Gojira. Zobaczcie, jak fani bawili się w stresie Antyradia oraz jaka atmosfera panuje na imprezie w Kostrzynie nad Odrą.

Uczestnikom festiwalu od kilku dni towarzyszy fantastyczna, acz dająca się we znaki, pogoda. Tak Jurek Owsiak wypowiedział się na ten temat:

Podwyższone ryzyko to właśnie pogoda. Nigdy w historii festiwalu takiej nie mieliśmy. Będziemy cały czas apelowali, by być bardzo ostrożnym, dbać o siebie.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą zagrają m.in. You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.