Jak publiczność bawiła się w strefie Antyradia podczas 2. dnia Open'er Festival 2019?

05.07.2019 18:52
Foto: Wojtek Rojek|undefined Fot. Wojtek Rojek

Zobaczcie, jak fani rocka bawili się w specjalnej strefie Antyradia na Open'er Festival 2019.

Drugi dzień Open'er Festival 2019 za nami. Mimo niesprzyjającej pogody, uczestnicy największego muzycznego festiwalu w Polsce bawili się wyśmienicie. Na największych scenach imprezy wystąpili między innymi The 1975, The StrokesGreta Van Fleet. Wielu festiwalowiczów odwiedziło również czerwony namiot Antyradia.

Open'er Festival 2019 - 2. dzień w strefie Antyradia

W specjalnej strefie Antyradia, znajdującej się niedaleko Beat Stage i Silent Disco, ponownie zawitało wielu uczestników Open'er Festival 2019. Festiwalowe studio poprowadzili Marcin Bąkiewicz, Tomasz "Kasprol" Kasprzyk, Kuba Olszewski oraz Joanna Zientarska, którzy opowiedzieli o festiwalu i przeprowadzali wywiady z gwiazdami. Goście do późnej nocy bawili się w rytm muzyki Bon Jovi, Led Zeppelin, System of a Down i wielu, wielu innych.

Drugiego dnia Open'er Festival 2019 dyrektor muzyczny Antyradia - Marcin Bąkiewicz - miał przyjemność spotkania się z muzykami Grety Van Fleet i wręczyć im nagrodę Antyradia.

Foto: Rafał Kudyba Fot. Foto: Rafał Kudyba

Zobaczcie wideo z 1. dnia w strefie Antyradia na Open'er Festival 2019:

Antyradio będzie nadawać na żywo z plenerowego studia festiwalowego program "Open'er Festival 2019 na żywo w Antyradiu", który usłyszymy od 3 do 6 lipca 2019 między 17.00 a północą, a w sobotę - od 15.00 do 20.00. W programie usłyszymy również transmisje wybranych koncertów. 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.